Podsufitka brudna od much - jak ją wyczyścić?

Podsufitka brudna od much - jak ją wyczyścić?

30 Lip 2013, 01:17

Witam, mam mały problem. Wybierałem się na ryby i zostawiłem pojemnik z robakami w samochodzie. Przez noc wylęgły się muchy i na drugi dzień była ich cała chmara. Strasznie ubrudziły mi podsufitkę (podsufitka jest jasna - kremowa) i są małe czarne plamki. Ma ktoś jakąś radę czym można zmyć odchody much? Samemu spróbować jakimś preparatem czy jechać na jakąś specjalistyczną myjkę? Próbowałem na myjni parowej, ale nic nie zdziałali. Ma ktoś jakieś rady? Pozdrawiam.
hdd
Obserwowany

Auto: Mazda 6

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Trójkołowe pojazdy elektryczne Toyota Trójkołowe pojazdy elektryczne Toyota "i-ROAD"
    Wiele mówi się dziś o nowych koncepcjach organizacji transportu miejskiego, inteligentnych miastach, oraz innowacjach mających zrewolucjonizować komunikację w dużych aglomeracjach. Konkretne przykłady takich zmian ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006