Podsufitka brudna od much - jak ją wyczyścić?

Podsufitka brudna od much - jak ją wyczyścić?

30 Lip 2013, 01:17

Witam, mam mały problem. Wybierałem się na ryby i zostawiłem pojemnik z robakami w samochodzie. Przez noc wylęgły się muchy i na drugi dzień była ich cała chmara. Strasznie ubrudziły mi podsufitkę (podsufitka jest jasna - kremowa) i są małe czarne plamki. Ma ktoś jakąś radę czym można zmyć odchody much? Samemu spróbować jakimś preparatem czy jechać na jakąś specjalistyczną myjkę? Próbowałem na myjni parowej, ale nic nie zdziałali. Ma ktoś jakieś rady? Pozdrawiam.
hdd
Obserwowany

Auto: Mazda 6

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Volkswagen Crafter Volkswagen Crafter "Van of the Year 2017"
    Nowy Crafter marki Volkswagen Samochody Użytkowe, produkowany wyłącznie w fabryce w Białężycach koło Wrześni, pod wieloma względami wyznacza standardy wśród aut dostawczych. Samochód ma bardzo bogate wyposażenie ...
    Konstrukcja nowego Lexusa LS - lekkie i mocniejsze materiały Konstrukcja nowego Lexusa LS - lekkie i mocniejsze materiały
    Nowy Lexus LS 500 – piąta generacja flagowej limuzyny japońskiej marki premium – został zbudowany w oparciu o nowatorską platformę, zapewniającą lepsze osiągi i większe bezpieczeństwo, uwzględniającą również ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Pontiac Grand Prix, czarny mat, 2
      NYC Taxi
      Buggy
      Polo BlueGT - zegary, licznik