Podsufitka brudna od much - jak ją wyczyścić?

Podsufitka brudna od much - jak ją wyczyścić?

30 Lip 2013, 01:17

Witam, mam mały problem. Wybierałem się na ryby i zostawiłem pojemnik z robakami w samochodzie. Przez noc wylęgły się muchy i na drugi dzień była ich cała chmara. Strasznie ubrudziły mi podsufitkę (podsufitka jest jasna - kremowa) i są małe czarne plamki. Ma ktoś jakąś radę czym można zmyć odchody much? Samemu spróbować jakimś preparatem czy jechać na jakąś specjalistyczną myjkę? Próbowałem na myjni parowej, ale nic nie zdziałali. Ma ktoś jakieś rady? Pozdrawiam.
hdd
Obserwowany

Auto: Mazda 6

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ford GT Ford GT
    Ford GT nie jest oczywiście modelem seryjnym, a egzemplarzem po skrajnych modyfikacjach dokonanych przez Performance Power Racing z Florydy. Specjaliści z tej firmy w konstrukcji pojazdu zastosowali materiał wykorzystywany ...
    Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy
    Umiejętne parkowanie jest równie ważnym elementem bezpiecznej jazdy jak poruszanie się po drogach. Tymczasem jeden na czterech kierowców ma problemy z parkowaniem(1). Kierowcy przyznają, że wolą zaparkować dalej ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili