Poduszka przednia belki passat b5 ? - jak to wygląda?

poduszka przednia belki passat b5 ? - jak to wygląda?

30 Sie 2012, 10:30

Witam

Potrzebuję wymienić poduszkę przednią belki w passacie B5 97r SEDAN 90KM.

Jest ona nie do końca widoczna całkiem z przodu przy chłodnicy, mozna powiedzieć że centralnie pod paskiem napędowym. Podobno nazywa się ona poduszka przedniej belki, ale kurcze szukam i szukam i nie mogę na allegro nigdzie znaleźć. Proszę Was o pomoc. Dodam, że mechanik wymienił już wszystkie poduszki, ale została ta jedna ostatnia, i mówi żebym sobie ją kupił i przyjechał do niego i wymieni, ale kwestia w tym własnie, że nie wiem jak to wygląda do końca. Może z Was ktoś wie o co chodzi?
jarekciszewski
Początkujący

Miejscowość: Polanica Zdrój

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak uniknąć zderzenia samochodu z dziką zwierzyną? Jak uniknąć zderzenia samochodu z dziką zwierzyną?
    Zderzenie samochodu ze zwierzęciem wybiegającym na jezdnię może skończyć się tragicznie zarówno dla zwierzęcia jak i pasażerów pojazdu. W 2013 roku policja odnotowała aż 179 wypadków z udziałem zwierząt, ...
    Dynamic Sculptures – tradycja sportowego ducha i elegancji w Audi Dynamic Sculptures – tradycja sportowego ducha i elegancji w Audi
    Na wystawie "Dynamic Sculptures – tradycja sportowego ducha i elegancji w Audi", Audi museum mobile prezentuje dwanaście samochodów typu coupé, wyprodukowanych od lat trzydziestych ubiegłego wieku, aż ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006