Podwyzszane małe autko dla kobiety

25 Cze 2013, 10:11

Witajcie,

chcialabym kupic male autko wielkosci Suzuki 4x4, Sedici, Aveo, Corsa, Fabia itd. , ale koniecznie podwyzszane na wzor SUV-ów. Mieszkam w miejscu gdzie terenowe zawieszenie jest mile widziane, nie chcialabym jednak duzego terenowego samochodu ani normalnego SUVa bo w moim przypadku, kiedy jezdze w bliskiej okolicy i z dziecmi, uznalam ze bedzie on niepraktyczny.

Jakie sa na rynku tego typu auta? Slyszalam tylko ze Skoda zrobila taka wersje Scout do niektorych modeli ale nie wiem na ile sie sprawdza no i nie znam innych tego typu aut.
Z gory dziekuje za pomoc.
emiczek
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: Toyota

25 Cze 2013, 10:34

Dacia Duster :ok:
a jeśli budżet nie puści to RAV4 ale ta starsza z 2.0 benzyną :ok:
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP
 
Posty: 6650
Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Wideorejestratory i agresja na drodze
    Wideorejestratory stały się popularne nie bez przyczyny. Bo chociaż zwykle służą rejestrowaniu zdarzeń drogowych, to mogą okazać się przydatne także w innych, kłopotliwych sytuacjach. Słyszeliście o takim zjawisku jak "road ...
    BMW 1 Coupe oraz BMW 1 Convertible Limited Edition Lifestyle
    Nowy pakiet wyposażeniowy Limited Edition Lifestyle świeci jeszcze jaśniejszym światłem dzięki walorom estetycznym BMW 1 Coupe i BMW 1 Convertible. Wchodzące w skład pakietu ekskluzywne dodatki wysokiej jakości zostały szczególnie ...