Polecam: Mobilna Myjnia i Auto spa z Wrocławia

Polecam: Mobilna Myjnia i Auto spa z Wrocławia

16 Wrz 2012, 14:44

Cześć,
skorzystałem z usługi Mobilnej myjni poleconej przez mojego kolegę z pracy. Goście dojeżdżają wszedzie na terenie Wrocławia i okolic. do mnie dojechali w okolice Wojnowa. Mam zmeczone BMW x5. Faceci robią z auta błysk:] Mi prali tapicerke i regenerowali lakier po czym na końcu nałożyli powłoke ochronną. Interesuje sie detailingiem więc smiało ich Wam polecam. Na autach mają info, że myja też samoloty , łodzie i motocykle ale w ten branzy nie mam pojecia:D Ja dzwonie na ten numer 723 240 300. Strony www nie pamiętam
tommyy
Obserwowany

Auto: Terenowe
Typ: Inny

Re: Polecam: Mobilna Myjnia i Auto spa z Wrocławia

23 Wrz 2012, 09:43

Można również skorzystać z usługi pranie tapicerki samochodowej we Wrocławiu w firmie Czysty Kącik - Pro. Polecam.
pchlistosc
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 01 2001
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Abu Zabi buduje stację tankowania wodoru Abu Zabi buduje stację tankowania wodoru
    Toyota wraz z partnerami biznesowymi i rządem Abu Zabi przeprowadzi testy Toyoty Mirai, których celem jest analiza możliwości wprowadzenia motoryzacji opartej na wodorze. W maju tego roku zostanie otwarta w stolicy ...
    Ford GT Ford GT
    Ford GT nie jest oczywiście modelem seryjnym, a egzemplarzem po skrajnych modyfikacjach dokonanych przez Performance Power Racing z Florydy. Specjaliści z tej firmy w konstrukcji pojazdu zastosowali materiał wykorzystywany ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Rock Star - Monster Truck, 4
      Opel Manta
      Mitsubishi Pajero, szperacze
      Moto Piknik Tychy 2009