Polecam: Mobilna Myjnia i Auto spa z Wrocławia

Polecam: Mobilna Myjnia i Auto spa z Wrocławia

16 Wrz 2012, 14:44

Cześć,
skorzystałem z usługi Mobilnej myjni poleconej przez mojego kolegę z pracy. Goście dojeżdżają wszedzie na terenie Wrocławia i okolic. do mnie dojechali w okolice Wojnowa. Mam zmeczone BMW x5. Faceci robią z auta błysk:] Mi prali tapicerke i regenerowali lakier po czym na końcu nałożyli powłoke ochronną. Interesuje sie detailingiem więc smiało ich Wam polecam. Na autach mają info, że myja też samoloty , łodzie i motocykle ale w ten branzy nie mam pojecia:D Ja dzwonie na ten numer 723 240 300. Strony www nie pamiętam
tommyy
Obserwowany

Auto: Terenowe
Typ: Inny

Re: Polecam: Mobilna Myjnia i Auto spa z Wrocławia

23 Wrz 2012, 09:43

Można również skorzystać z usługi pranie tapicerki samochodowej we Wrocławiu w firmie Czysty Kącik - Pro. Polecam.
pchlistosc
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 01 2001
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Jak producenci zarabiają na częściach Jak producenci zarabiają na częściach
    Bezawaryjność? To dla producenta bankructwo. Dlatego producenci robią wszystko, żeby części, które psują się często lub są konieczne do wymiany po danym przebiegu, połączyć z częsciami drogimi, któe psują się rzadko albo ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód