Polecenie warsztatu Maciej Jasiński

Polecenie warsztatu Maciej Jasiński

07 Cze 2012, 19:03

Witam wszystkich forumowiczów,

Jest to mój pierwszy post na forum i nie chciałam od razu wychodzić z pytaniami i prośbami o pomoc w swoich prywatach problemach, więc polecę np. warsztat, w którym napełnili mi ostatnio w promocyjnej cenie klimatyzację. Promocja chyba trwa jeszcze parę dni. Temat na czasie, bo zaczyna się robić gorąco :)
To jest strona warsztatu: www.maciejjasinski.auto.pl
Warsztat oprócz klimatyzacjami zajmuję się chyba sprzedażom turbosprężarek i reflektorów.
Teraz czuję się w porządku do Was i będę mogła zadać kilka pytań odnośnie elektroniki w mojej małej A klasie :) Ale to już w innym temacie :)
Anna85
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 2001

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Model LC 500 pokazuje przyszłość Lexusa Model LC 500 pokazuje przyszłość Lexusa
    LC 500 pokazuje przyszłość Lexusa. Wskazuje, w jakim kierunku będzie się rozwijał design, osiągi i własności jezdne naszych samochodów – mówi w wywiadzie dla portalu lexusenthusiast.com wiceprezes Lexus ...
    Mercedes-Benz Arocs, warianty modelowe, silniki, budowa Mercedes-Benz Arocs, warianty modelowe, silniki, budowa
    Mercedes-Benz zostawia konkurentów z tyłu, konsekwentnie odświeżając swoją paletę produktową i rozszerzając ofertę silników zgodnych z normą Euro VI. Pod koniec stycznia uczestniczyliśmy w premierze Arocsa – ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili