Polecicie dobrego mechanika we Wrocławiu lub Oleśnicy

Polecicie dobrego mechanika we Wrocławiu lub Oleśnicy

10 Cze 2012, 17:45

Jak w temacie, możecie kogoś sprawdzonego do Meganki :D
pchlistosc
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 01 2001

Re: Polecicie dobrego mechanika we Wrocławiu lub Oleśnicy

12 Wrz 2012, 11:24

osobiście mogę polecić "francecars" - co prawda zajmują się tylko autami francuskimi, ale znają się na rzeczy i rzetelnie wykonują swoją pracę. a przede wszystkim są terminowi. sam od dłuższego czasu korzystam z ich usług i jestem usatysfakcjonowany :) poniżej dla ułatwienia podaje kontakt:
Serwis aut francuskich Francecars
ul. Starościńska 1
51-180 Wrocław
tel. 71/325 67 50
tel.kom.+48509609008
email: france_cars@tlen.pl
marsel
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 01 2001

Re: Polecicie dobrego mechanika we Wrocławiu lub Oleśnicy

16 Wrz 2012, 09:19

Polecam firmę Auto Naprawa Śledź Wrocław przy ul. Robotniczej 72D na terenie Archimedes-u.

Auto Serwis Śledź posiada narzędzia rekomendowane przez firmę Renault do naprawy samochodów tejże marki. Ja osobiście naprawiam tam auto innej marki, ale znajomi przyjeżdżają Espace-ami (ostatnio bardzo popularne auto w naszym kraju), Mégane-kami, Clio-wkami czy Lagunami. Tak samo jak ja są zadowoleni z profesjonalniej terminowej obsługi.
baracus071
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 11 2001
Auto: Seat Leon I
Silnik: 1,6
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Objawy uszkodzenia turbosprężarki Objawy uszkodzenia turbosprężarki
    Obecnie niemal każdy samochód z silnikiem diesla jak i benzynowym wyposażony jest w turbosprężarkę. Ma ona na celu zwiększenie ilości powietrza doprowadzanego do cylindrów a co za tym idzie zwiększenie jego mocy. Niestety ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód