Polerowanie / woskowanie w Łodzi?

Polerowanie / woskowanie w Łodzi?

17 Paź 2016, 11:10

Poszukuje dobrego ale znowu nie aż tak drogiego miejsca w Łodzi gdzie można wypolerować porządnie samochód. Kupiłem ostatnio C4 Picasso z 2010 roku i mam wrażenie że poprzedni właściciel nigdy go nawet nie wywoskował. Do tego jest sporo małych rysek, zwłaszcza w okolicach klamek.
Dobrze by była to lokalizacja Teofilowa. Złożyłem zapytanie do jednej firmy (msmart) i wyceniono wstępnie na 500zł (1 polerka) lub 800zł (potrójne polerowanie jesli jedno by było mało).
cycu2007
Nowicjusz

Auto: Citroen C4 Picasso
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Tarcze hamulcowe zabezpieczone przed korozją Tarcze hamulcowe zabezpieczone przed korozją
    Żeliwa są obecnie najpopularniejszym materiałem stosowanym do produkcji tarcz hamulcowych. Decyduje o tym stosunkowo prosta technologia odlewania, dobre właściwości termiczne i łatwa obróbka. Niestety, jak większość ...
    Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy
    Umiejętne parkowanie jest równie ważnym elementem bezpiecznej jazdy jak poruszanie się po drogach. Tymczasem jeden na czterech kierowców ma problemy z parkowaniem(1). Kierowcy przyznają, że wolą zaparkować dalej ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili