Polerowanie / woskowanie w Łodzi?

Polerowanie / woskowanie w Łodzi?

17 Paź 2016, 12:10

Poszukuje dobrego ale znowu nie aż tak drogiego miejsca w Łodzi gdzie można wypolerować porządnie samochód. Kupiłem ostatnio C4 Picasso z 2010 roku i mam wrażenie że poprzedni właściciel nigdy go nawet nie wywoskował. Do tego jest sporo małych rysek, zwłaszcza w okolicach klamek.
Dobrze by była to lokalizacja Teofilowa. Złożyłem zapytanie do jednej firmy (msmart) i wyceniono wstępnie na 500zł (1 polerka) lub 800zł (potrójne polerowanie jesli jedno by było mało).
cycu2007
Nowicjusz

Auto: Citroen C4 Picasso
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Gruntownie zmodernizowana Skoda Octavia Gruntownie zmodernizowana Skoda Octavia
    Udoskonalona Škoda Octavia opuszcza już centralne zakłady marki w Mlada Boleslav. Dzięki przeprojektowanej przedniej i tylnej części nadwozia oraz najnowocześniejszym rozwiązaniom z zakresu asystentów prowadzenia, ...
    SKYACTIV-D: rewolucyjne silniki Diesla Mazdy SKYACTIV-D: rewolucyjne silniki Diesla Mazdy
    Docenione w Europie rewolucyjne silniki Diesla Mazdy zdobyły broniącą się przed olejem napędowym Japonię, a niebawem ruszają na podbój Ameryki. Unikatowe połączenie niezrównanych osiągów i oszczędności ...

•  
    • Warto przeczytać
    • BMW X - Raid Guerlain Chicherit Dakar 2010
      Hummer XXXL
      Nie ma jak scyzoryk wielofunkcyjny z opcją piły
      Arnold Schwarzenegger i Toyota Mirai