Polonez 1.6GSi nie pali na benzynie

Polonez 1.6GSi nie pali na benzynie

24 Lip 2011, 10:10

Witam mam problem następujący nie dawno wymieniałem pompkę paliwa bo już głośno chodziła i założyłem pompkę od opla vectry 1.6 mają podobne ciśnienia no i problem objawia się tym że rano nie mogę odpalić silnika na pb muszę na gaz i jak przełączę na pb to się normalnie przełącza i chodzi jechać też jedzie patrzyłem ciśnienie paliwa w miarę wydajne na starej pompce było mniejsze i też chodził.Musze to naprawić bo parownik już kończy żywot nie trzyma obrotów jak jest zimny i w zimę to w ogóle go nie odpalę . CO może być przyczyną. przy tych temperaturach to powinien bez problemu odpalić . wymianiałem sondę lambda jakieś 100 km temu bo tamta była pokruszona i i od nowości n ie wymieniana i dużo palił i filtr paliwa jakieś 500 km temu bak też czyściłem
mirek629
Nowicjusz

Miejscowość: Płońsk

Re: Polonez 1.6GSi nie pali na benzynie

25 Lip 2011, 15:52

proszę o odpowiedz mi sie wydaje ze z ta pompką moze być coś nie tak jak ni chce odpalić może ciśnienie zamałe jak je sprawdzić
mirek629
Nowicjusz

Miejscowość: Płońsk
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Przyciemniane szyby w samochodzie - przepisy i normy, a komfort Przyciemniane szyby w samochodzie - przepisy i normy, a komfort
    Kierowcy często poszukują rozwiązań, które zwiększą komfort użytkowania samochodu. Na rynku dostępny jest szeroki wachlarz możliwości, pozwalających na modyfikację samochodu. Jedną z możliwości, po którą sięgają ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006