Polonez Atu Plus-przebicia na przewodachwysokiego napięcia.

Polonez Atu Plus-przebicia na przewodachwysokiego napięcia.

30 Wrz 2011, 19:42

Witam bardzo serdecznie.Mam problem z Polonezem Atu Plus 1,6 na wtrysku, a dokładniej z jego zapłonem.Mam przebicia na przewodach i iskrzy mi przy świecach.Wymieniłam teraz przewody na nowe,a problem pozostał,dalej iskrzy(dodam,że świece też mam nowe).Może ktoś z Państwa wie co może być tego przyczyną.Zbliża się zima i boję się że go mogę nie odpalić jak przyjdą pochmurne i wilgotne dni.Proszę o poradę,a może ktoś może mi polecić przewody jakiejś dobrej firmy,które nie powodowały by przebić,z góry dziękuję. Benio.
Benio
iwona.leszek
Nowicjusz

Miejscowość: Pokrzywnica

Re: Polonez Atu Plus-przebicia na przewodachwysokiego napięc

03 Paź 2011, 00:49

Nieprawdopodobna usterka...Przecież skoro są nowe przewody,to nie maja prawa walić iskrą.
Proszę podnieść maskę w zupełnej ciemności na zewnątrz(np na jakimś polu czy łące) i popatrzeć skąd idzie iskra bądz iskry jeśli wogóle te iskry będa skakać..,a nie przyczyną fiksowania jest cewka zapłonowa.
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 27
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy od: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: różne ,ale ulubiona-Laguna 2,0
Silnik: 114 KM,
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Emocjonujący DRIFTING na dachu Galerii Warmińskiej w Olsztynie Emocjonujący DRIFTING na dachu Galerii Warmińskiej w Olsztynie
    Kilkaset koni mechanicznych i kierowca, który potrafi połączyć precyzję z odwagą po to, by celowo wprowadzić samochód w kontrolowany poślizg przy jak największej prędkości. Drifting to ekscytująca technika jazdy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006