Polonez przyspieszenie zapłonu

Polonez przyspieszenie zapłonu

12 Lip 2009, 23:02

Witam wszystkich mam pytanko w którą stronę należy poruszyć aparatem zapłonowym w moim polonezie aby przyspieszyć zapłon. Dodam że jest to polonez z gaźnikiem.
kania
Nowicjusz

Miejscowość: Czuchów-Pieńki

13 Lip 2009, 09:25

nie do końca wiem jak to jest polonezach ale jak ustawiałem kąt wyprzedzenia w maluchu, to ustawiałem koło pasowe wg nacięć i dopiero wtedy kręciłem aparatem, żeby zapalał jak wałek znajdzie się właśnie w tej pozycji. Nie da się powiedzieć jednoznacznie czy w lewo czy w prawo, bo może się zdarzyć, że już masz za duże wyprzedzenie.
karlone
Zaawansowany

Miejscowość: Śląsk

13 Lip 2009, 13:22

jeśli chcesz przyśpieszyć zapłon to przekręcasz w przeciwną do obrotów wałka
Serce bije w tempie obrotów maszyny
bodziokardasz
Zaawansowany

Miejscowość: Czarna Ziemia
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

A2, że bezpiecznie! - program poprawy bezpieczeństwa A2, że bezpiecznie! - program poprawy bezpieczeństwa
    SZKOŁA AUTO SKODA wspiera społeczno-edukacyjny program poprawy bezpieczeństwa na autostradach "A2, że bezpiecznie! ". Program stanowi inicjatywę Autostrady Wielkopolskiej, a jego celem jest propagowanie wiedzy na temat zasad ...
    [VAN-D] Voyager IV 2,8 / Carnival I 2,9 / Espace IV 2,0 / Sharan I 1,9 [VAN-D] Voyager IV 2,8 / Carnival I 2,9 / Espace IV 2,0 / Sharan I 1,9
    Podstawowe kryteria zestawienia: - van segmentu D - silnik diesla o mocy ok. 140KM - automatyczna skrzynia biegów - modele z okolic 2005 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Chrysler Voyager IV 2,8 CRD - 150KM ...

•  
    • Warto przeczytać
    • BMW Concept Active Tourer, 2
      Mercedes W140
      Stoisko Infiniti na targach
      BMW 850 - E31