Półoś Mazda 6

Półoś Mazda 6

29 Maj 2012, 17:14

Witam,

Mam małe pytanie, poszukuję prawej półosi z przegubem od strony skrzyni i znalazłem aukcję na, której mogę taką półoś kupić lecz osoba, która ją sprzedaje wystawiła na aukcji 2 półosie, lewą i prawą i nie wie która jest która. Wstyd się przyznać ale ja też tego nie wiem :( Możecie mi powiedzieć, która z tych półosi jest lewa, a która prawa i czy prawa posiada przegub od strony skrzyni?

Image

Pozdr

Edit

Odpowiedź już znalazłem, prawa półoś to ta na dole zdjęcia
brio
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora? Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora?
    Zima to najtrudniejsza pora roku dla naszego samochodu szczególnie jeżeli trzymamy go pod tzw. chmurką. Co zrobić jeżeli nie uda nam się uruchomić auta przy pomocy własnego źródła prądu jakim jest akumulator? ...
    Fiat Tipo 5D i Station Wagon - dwie nowe wersje Fiat Tipo 5D i Station Wagon - dwie nowe wersje
    Fiat Tipo jest nowoczesnym samochodem kompaktowym. Wyrazisty charakter, prostota, funkcjonalność w połączeniu z bezkonkurencyjną ofertą cenową, to cechy, dzięki którym model został uhonorowany tytułem "Autobest" w ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mitsubishi Lancer Evolution - 2Fast2Furious
      Kia Cee'd SW, bagażnik, 2012
      Scania seria T, aerografia, Scania z dziobem
      Prezentacja zawodników