Polscy politycy to k....

Polscy politycy to k....

15 Gru 2015, 21:05

Chciałem tylko napisać jak bardzo jestem wkur.....iony na antypolski ku*&a rząd bo właśnie dowiedziałem się że sprowadziłem auto w grudniu i jednak dalej trzeba płacic 500 zł oplaty recyklingowej bo sobie przenieśli to na 1 stycznia 2016, A myślałem że w lipcu 15 odchodzi ta opłata. KU*&A rozniesie mnie tu zaraz........ Taka mała historia związana z motoryzacją odzwierciedlająca moje uczucia na dziś. :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x i 500 zł w dupe żeby jakiś dziad miał dobre winko do obiadku POZDRO!
sucre22
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 27 10 2012
Przebieg/rok: 21tys. km
Auto: ---

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Škoda 935 z nadwoziem aerodynamicznym z lat trzydziestych XX wieku Škoda 935 z nadwoziem aerodynamicznym z lat trzydziestych XX wieku
    Podczas siódmej edycji "Schloss Bensberg Classic" w miejscowości Bergisch Gladbach, niedaleko Kolonii, ŠKODA pokazała dziewięć niesamowitych samochodów klasycznych, pochodzących ze 120-letniej historii ...
    Osiem milionów samochodów Audi z napędem na cztery koła quattro Osiem milionów samochodów Audi z napędem na cztery koła quattro
    Z taśmy produkcyjnej w nowej fabryce Audi w San José Chiapa, zjechało ośmiomilionowe Audi z napędem na cztery koła quattro. Technika ta zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz ogromną radość z prowadzenia samochodu, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Targi AutoSalon i AutoSerwis
      Toyota C-HR, bok
      VERVA Street Racing 2010
      Toyota AE86, Goodwood Festival 2015