Polska - Włochy - co trzeba wiedzieć, co zabrać?

Polska - Włochy - co trzeba wiedzieć, co zabrać?

25 Maj 2012, 10:58

Witam :!: :D
Potrzebuję informacji od kogoś doświadczonego, na temat tego co trzeba wiedzieć, co ze sobą zabrać, z czym trzeba się liczyć, planując trasę z Polski, przez Czechy i Austrię, do Włoch i z powrotem samochodem osobowym.
Chodzi mi o:
- niezbędne wyposażenie auta,
- ograniczenia prędkości(bo z tego co wiem, to mandaty tam są słooooone, zwłaszcza po przeliczeniu na złotówki), najlepiej rozdzielone jak w Polsce(Autostrada, ekspresówka 2-jezdniowa i 1-jezdniowa, zwykłe drogi poza obszarem zabudowanym),
- używanie świateł,
- opłaty drogowe :( ,
- używanie CB radia,
- na jakich stacjach najlepiej tankować, żeby nie płacić jak za zboże, a jednocześnie zminimalizować ryzyko zatankowania jakiegoś "syfu".
To chyba tyle, jak mi się coś przypomni, to dopiszę.
Pozdramiam :!:
TDI.SUBARU
Początkujący

Re: Polska - Włochy - co trzeba wiedzieć, co zabrać?

04 Cze 2012, 09:42

słuchaj zobacz sobie via michelin bardzo dobry serwis mi duzo ulatwił
wujgoogle
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 11 1990
Auto: syrenka
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Felgi samochodowe - rozstaw i ilość śrub Felgi samochodowe - rozstaw i ilość śrub
    Przedstawiamy dwa parametry montażowe felg samochodowych (średnicę śrub i ich ilość) zarówno stalowych jak i aluminiowych. Są one na tyle ważne, że oba te parametry muszą być dokładnie takie same jak zalecił producent ...
    Na co zwrócić uwagę przy zakupie terenówki Na co zwrócić uwagę przy zakupie terenówki
    W terenówkach najważniejsze są rama, zawieszenie, napędy i silnik. Buda ma mniejsze znaczenie. Sprawdź jak samochód odpala na zimno, jaki dymek idzie z rury wydechowej i ile go jest. Po kilku sekundach dymienia ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili