Polskie serwisy 'autoryzowane'

Polskie serwisy 'autoryzowane'

08 Lip 2009, 17:45

Mam do was pytanie. Co sądzicie o polskich autoryzowanych serwisach? Bo ja nie wiem czy mam pecha czy wszedzie tak jest... Najpierw oddałem moja skode do serwisu to zatarli mi lozyska w drzwiach (oczywiscie musialem płacic bo dla nich wyszlo ze to ja je zatarlem) W renault nie wiedzieli nawet jaka nawigacja jest w samochodzie i nie umieli podłączyć hamulca ręcznego... W daewoo musiałem wymieniać klocki hamulcowe po 30tys km... Prosze o odpowiedzi :D
Diesel
Nowicjusz

Miejscowość: Tomszów Mazowiecki

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowa Mazda CX-3 Nowa Mazda CX-3
    Nowy kompaktowy SUV - Mazda CX-3 – debiutuje podczas targów motoryzacyjnych w Los Angeles. CX-3 jest piątym modelem z nowej generacji samochodów Mazdy wyposażonych w technologię SKYACTIV i zaprojektowanych w myśl filozofii ...
    Dowożenie dzieci i uczniów do przedszkoli i szkół - autobus szkolny Dowożenie dzieci i uczniów do przedszkoli i szkół - autobus szkolny
    Za odpowiednie, zgodne z przepisami działania transportowe odpowiadają gminy. To właśnie na nie spada obowiązek zapewnienia bezpieczeństwa podróżującym do szkół i przedszkoli dzieciom. Według raportu NIK, w ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Zdalnie sterowane ciężarówki RC, praking
      Old car
      Ford C-MAX, tył
      BMW E30, lotnisko, drift, 4