Pomoc dla początkującego

Pomoc dla początkującego

11 Kwi 2011, 18:24

Witam wszystkich, od razu przejdę do konkretów. Jestem uczniem technikum samochodowego na pierwszym roku i mam dwa zadania do rozwiązania, a mnie nic nie przychodzi do głowy. Wy napewno znacie odpowiedzi na te zadania. Od razu mówię, że jeśli pomyliłem dział to przepraszam.
1. Przedstaw dziesięć najważniejszych twoim zdaniem zasad, jakimi powinien kierować się doradca serwisów podczas obsługi klienta w serwisie samochodowym.
2. Zaproponuj, jak Twoim zdaniem powinien wyglądać i w co być wyposażony wzorcowy "śmietnik", służący do gromadzenia odpadów i złomowanych części w serwisie samochodowym.
Do pierwszego zadania mam dwie zasady ale dalej nic mi nie przychodzi, o drugim zadaniu nawet nie wspomnę.
Mafisto
Nowicjusz

Miejscowość: Rybnik

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[VAN-D] Voyager IV 2,8 / Carnival I 2,9 / Espace IV 2,0 / Sharan I 1,9 [VAN-D] Voyager IV 2,8 / Carnival I 2,9 / Espace IV 2,0 / Sharan I 1,9
    Podstawowe kryteria zestawienia: - van segmentu D - silnik diesla o mocy ok. 140KM - automatyczna skrzynia biegów - modele z okolic 2005 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Chrysler Voyager IV 2,8 CRD - 150KM ...
    [E] 300C 3,5 / C6 3,0 / Legend IV 3,5 / GS 300 mk3 [E] 300C 3,5 / C6 3,0 / Legend IV 3,5 / GS 300 mk3
    Podstawowe kryteria zestawienia: - limuzyna segmentu E - silnik benzynowy o mocy ok. 250KM - automatyczna skrzynia biegów - modele z okolic 2006 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Chrysler 300C 3,5 - 249KM - ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Targi AutoSalon i AutoSerwis
      Ostatni szlif przed prezentacją cięźarówki, aerografia, Scania - Gladiator, 2006 rok
      VERVA Street Racing 2010
      Poglądowe warstwy szpachli samochodowej MOBIHEL