Pomoc dla początkującego

Pomoc dla początkującego

11 Kwi 2011, 17:24

Witam wszystkich, od razu przejdę do konkretów. Jestem uczniem technikum samochodowego na pierwszym roku i mam dwa zadania do rozwiązania, a mnie nic nie przychodzi do głowy. Wy napewno znacie odpowiedzi na te zadania. Od razu mówię, że jeśli pomyliłem dział to przepraszam.
1. Przedstaw dziesięć najważniejszych twoim zdaniem zasad, jakimi powinien kierować się doradca serwisów podczas obsługi klienta w serwisie samochodowym.
2. Zaproponuj, jak Twoim zdaniem powinien wyglądać i w co być wyposażony wzorcowy "śmietnik", służący do gromadzenia odpadów i złomowanych części w serwisie samochodowym.
Do pierwszego zadania mam dwie zasady ale dalej nic mi nie przychodzi, o drugim zadaniu nawet nie wspomnę.
Mafisto
Nowicjusz

Miejscowość: Rybnik

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[S] Prelude V 2,0 / Coupe II 2,0 / 406 Coupe 2,0 / Celica VII 1,8 [S] Prelude V 2,0 / Coupe II 2,0 / 406 Coupe 2,0 / Celica VII 1,8
    Podstawowe kryteria zestawienia: - samochód z nadwoziem coupe - silnik benzynowy i mocy ok. 140KM - manualna skrzynia biegów - modele z ok. 2001r. Wytypowane modele do zestawienia: - Honda Prelude V 2,0 - 133KM ...
    Toyota Tundra i Sequoia TRD Sport oraz RAV4 Adventure Toyota Tundra i Sequoia TRD Sport oraz RAV4 Adventure
    Na targach w Chicago Toyota zaprezentowała swoją ofertę dla rodzin lubiących aktywnie spędzać czas. Pick-up Tundra i pełnowymiarowy SUV Sequoia otrzymały pakiet TRD Sport. Nową wersję o nazwie Adventure otrzymał także RAV4. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Palenie gumy podczas szybkiej jazdy na motorze, pokazy kaskaderskie
      Trójkołowiec z silnikiem spalinowym
      Audi A3 2012 bagażnik
      FSO Warszawa 223 K