Pomoc dla początkującego

Pomoc dla początkującego

11 Kwi 2011, 17:24

Witam wszystkich, od razu przejdę do konkretów. Jestem uczniem technikum samochodowego na pierwszym roku i mam dwa zadania do rozwiązania, a mnie nic nie przychodzi do głowy. Wy napewno znacie odpowiedzi na te zadania. Od razu mówię, że jeśli pomyliłem dział to przepraszam.
1. Przedstaw dziesięć najważniejszych twoim zdaniem zasad, jakimi powinien kierować się doradca serwisów podczas obsługi klienta w serwisie samochodowym.
2. Zaproponuj, jak Twoim zdaniem powinien wyglądać i w co być wyposażony wzorcowy "śmietnik", służący do gromadzenia odpadów i złomowanych części w serwisie samochodowym.
Do pierwszego zadania mam dwie zasady ale dalej nic mi nie przychodzi, o drugim zadaniu nawet nie wspomnę.
Mafisto
Nowicjusz

Miejscowość: Rybnik

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Drift kontrolowany z najwyższą prędkością Drift kontrolowany z najwyższą prędkością
    Nissan ustanowił rekord świata Guinnessa w kategorii driftu z najwyższą prędkością. Specjalnie przygotowany NISSAN GT R NISMO z roku modelowego 2016 wszedł w poślizg kontrolowany przy prędkości 304,96 km/h. Masato Kawabata, ...
    Toyota Prius - aerodynamika i niskie zużycia paliwa Toyota Prius - aerodynamika i niskie zużycia paliwa
    Toyota Prius czwartej generacji już na pierwszy rzut oka zwraca uwagę swą aerodynamiczną sylwetką. I nie jest to tylko subiektywne wrażenie, ponieważ dzięki starannemu zoptymalizowaniu kształtów nadwozia projektantom ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Allegro Power 2008
      DKW Elektro-Wagen, samochód elektryczny
      BMW 740 - 286 KM, 400 NM
      Toyota Hilux w Rajdzie Dakar 2013, zespół Małysz - Marton, 3