Pomoc Drogowa

Re: Pomoc Drogowa

22 Gru 2015, 14:26

W Poznaniu i okolicach polecam pomoc drogową Kuta Auto Serwis. Szybko, tanio i profesjonalnie. Wiem, bo sam korzystałem kiedyś z ich usług po nieszczęsnej stłuczce, więc mogę polecić z czystym sercem.
miko84
Obserwowany

Prawo jazdy od: 10 08 2003
Przebieg/rok: 8tys. km
Auto: BMW E36
Silnik: 3.0 286KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

07 Lip 2016, 15:51

ja jako długoletni kierowca polegam zawsze na firmie Besthol. Podoba mi się u nich to, że szybko działają i mają w ofercie mobilny warsztat z którego również bardzo często korzystam. A tak w ogóle jakie macie swoje zdanie na temat takich zakładów mobilnych?
kryształ
Początkujący

Auto: dacia
Ostrzeżenia: 1

31 Lip 2016, 18:22

zobacz sobie ofertę Gethelp my mamy taka gwarancję wykupioną. Dobre warunki. Nawet jest specjalna aplikacja na telefon żeby w razie czego wezwać pomoc
gazebo39
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 12 06 1980
Przebieg/rok: 22tys. km
Auto: bmw
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2015

02 Gru 2016, 14:08

Ja z własnego doświadczenia chciałabym polecić usługi firmy Alex-Hol:http://pomocdrogowaalex-hol.pl/.Bardzo szybki dojazd, fachowa pomoc i ludzkie podejście do człowieka. Co dla mnie ważne,cena również przystępna,ponieważ nie byłem przygotowany na tego typu sytuacje.
adrians85
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Prawo jazdy od: 15 06 2004
Auto: Toyota camry
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Najważniejsze fakty o wodorze i samochodach na ogniwa paliwowe Najważniejsze fakty o wodorze i samochodach na ogniwa paliwowe
    Na świecie coraz więcej mówi się o wodorowych ogniwach paliwowych. Jest też dostępnych już kilka modeli samochodów które są nimi zasilane. Wodór jest pierwiastkiem powszechnie występującym w przyrodzie, ...
    Nowa Mazda CX-3 Nowa Mazda CX-3
    Nowy kompaktowy SUV - Mazda CX-3 – debiutuje podczas targów motoryzacyjnych w Los Angeles. CX-3 jest piątym modelem z nowej generacji samochodów Mazdy wyposażonych w technologię SKYACTIV i zaprojektowanych w myśl filozofii ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili