Pomoc Drogowa

Re: Pomoc Drogowa

22 Gru 2015, 15:26

W Poznaniu i okolicach polecam pomoc drogową Kuta Auto Serwis. Szybko, tanio i profesjonalnie. Wiem, bo sam korzystałem kiedyś z ich usług po nieszczęsnej stłuczce, więc mogę polecić z czystym sercem.
miko84
Obserwowany

Prawo jazdy od: 10 08 2003
Przebieg/rok: 8tys. km
Auto: BMW E36
Silnik: 3.0 286KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

07 Lip 2016, 16:51

ja jako długoletni kierowca polegam zawsze na firmie Besthol. Podoba mi się u nich to, że szybko działają i mają w ofercie mobilny warsztat z którego również bardzo często korzystam. A tak w ogóle jakie macie swoje zdanie na temat takich zakładów mobilnych?
kryształ
Początkujący

Auto: dacia

31 Lip 2016, 19:22

zobacz sobie ofertę Gethelp my mamy taka gwarancję wykupioną. Dobre warunki. Nawet jest specjalna aplikacja na telefon żeby w razie czego wezwać pomoc
gazebo39
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 12 06 1980
Przebieg/rok: 22tys. km
Auto: bmw
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2015

02 Gru 2016, 15:08

Ja z własnego doświadczenia chciałabym polecić usługi firmy Alex-Hol:http://pomocdrogowaalex-hol.pl/.Bardzo szybki dojazd, fachowa pomoc i ludzkie podejście do człowieka. Co dla mnie ważne,cena również przystępna,ponieważ nie byłem przygotowany na tego typu sytuacje.
adrians85
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Prawo jazdy od: 15 06 2004
Auto: Toyota camry
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

VERVA Street Racing 2010 / relacja VERVA Street Racing 2010 / relacja
    Wyścigi, pokazy i atrakcje dla każdego - to wszystko można było zobaczyć dzisiaj w centrum Warszawy Rywalizacja sportowa podczas VERVA Street Racing odbyła się dwuetapowo. Podobnie jak podczas prawdziwego Grand Prix, każdy ...
    Nowe systemy miejskie we Włoszech wdrożone przez Kapsch Nowe systemy miejskie we Włoszech wdrożone przez Kapsch
    Firma Kapsch TrafficCom, specjalizująca się w innowacyjnych rozwiązaniach z zakresu telematyki transportu, wygrała kolejne trzy przetargi na przygotowanie oraz wdrożenie inteligentnych systemów zarządzania ruchem miejskim ...

•  
    • Warto przeczytać
    • prezentacja samochodów nocą
      Simca 1200S Coupe
      Konkurs Audi Design II miejsce Mariusz Kita
      Mazda CX-9, kierownica multifunktyjna i deska rozdzielcza