Pomoc przy wyjeździe

Pomoc przy wyjeździe

01 Cze 2009, 17:58

Witam,
w wakacje w lipcu wraz ze znajomymi planujemy wycieczkę do Monachium. Problem w tym, że jest to dość spory kawałek, bo z Poznania to wychodzi coś ok. 750/800 km w jedna stronę, a to niezły hektar. Problem w tym, że nikt z nas nie ma wystarczająco dużego samochodu (tak na 4/5 osób), bo w Fieście nie zamierzam się tłuc przez całe Niemcy i na dodatek w tyle osób. I teraz mam pytanie, czy ktoś zna w Poznaniu lub w okolicach jakąś dobrą sprawdzoną wypożyczalnię samochodów, czy coś w tym stylu. Chodzi mi o jakeś autko w stylu VW Multivan (bo z tym akurat miałem styczność, a zapewne ja będę robił za kierowcę) lub też jakieś Vito. Może coś od was, jakieś propozycje. Chodzi o to, żeby można było wygodnie podróżować przez tyle km. Oczywiście najlepiej samochód w dieselku. Dzięki wszystkim z góry za pomoc.
Jeżeli wszystko jest pod kontrolą, to znaczy, że jedziesz zbyt wolno.
Quba
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Nowy Tomyśl
Prawo jazdy od: 01 10 2006
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Fiat Marea Weekend
Silnik: 1.9 JTD 110KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Lexus LS będzie miał silnik V6 Lexus LS będzie miał silnik V6
    Lexus zarejestrował w japońskim urzędzie patentowym znak towarowy "LS 350". W praktyce oznacza to, że gama jednostek napędowych przechodzącej obecnie próby drogowe nowej, piątej generacji flagowej limuzyny Lexusa obejmować ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006