Pomoc w głosowaniu - w rolach głównych Mazda MX-3 & MX-5

Pomoc w głosowaniu - w rolach głównych Mazda MX-3 & MX-5

09 Lut 2015, 16:37

Witam wszystkich!
Jest sprawa! Potrzebuję Waszej pomocy, a w zasadzie potrzebujemy jej razem z moją narzeczoną.
Historia zaczyna się od tego, że kilka lat temu stałem się posiadaczem Mazdy MX-3. Swoją nieuleczalną chorobą motoryzacyjną zaraziłem moją narzeczoną, która teraz szczęśliwie śmiga Mazdą MX-5 :)
Nasze miasto, jakim jest Aleksandrów Łódzki, organizuje walentynkowy konkurs na facebook'u, na najciekawsze i najsympatyczniejsze zdjęcie pary zakochanych. Nagrodą jest darmowe wejście na bal karnawałowy w prestiżowej restauracji, o której marzy moja druga połówka :) I tu pojawia się moja ogromna prośba - potrzebujemy jak największej ilości "lajków" pod naszym zdjęciem w Mazdach :D
Tu jest link do zdjęcia:

[link wygasł]

Jeśli podoba Wam się fotka, to Wystarczy kliknąć "lubię to", aby przybliżyć nas do wygranej :)
Liczymy na Was :) Możecie udostępniać gdziekolwiek :)
Z góry dziękujemy i pozdrawiamy,
Dżasta i Darek :)
drataj
Obserwowany

Auto: Mazda MX-3

Re: Pomoc w głosowaniu - w rolach głównych Mazda MX-3 & MX-5

11 Lut 2015, 23:59

A co mi tam :P Też Was troszkę wspomogłem ;-) Swoją drogą 780 lajków, no, no, no... :)
Gratuluję manii na Mazdy :P
Podpis zwiał z miejsca zdarzenia - trwają poszukiwania.
kkamykk
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Frankfurt am Main
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Hyundai i40
Silnik: 1.6 GDI 135KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2013
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu? Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu?
    Mogłoby się wydawać, że włączenie świateł przeciwmgłowych, wymiana koła na zapasowe czy znajomość sygnalizacji świateł ostrzegawczych na desce rozdzielczej to podstawowe umiejętności, jakie powinien posiadać kierowca. Tymczasem ...
    Pickup ŠKODA FUNstar Pickup ŠKODA FUNstar
    Nowy samochód marzeń 23 stażystów ze Szkoły Zawodowej ŠKODA Auto to zuchwały Pickup ŠKODA FUNstar. Koncepcja tego pojazdu, opartego na nowej ŠKODZIE Fabia, jest rezultatem projektu "samochód ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Targi AutoSalon i AutoSerwis
      Targi AutoSalon i AutoSerwis
      Men's Day 2009
      VERVA Street Racing 2010