Pomoc w głosowaniu - w rolach głównych Mazda MX-3 & MX-5

Pomoc w głosowaniu - w rolach głównych Mazda MX-3 & MX-5

09 Lut 2015, 16:37

Witam wszystkich!
Jest sprawa! Potrzebuję Waszej pomocy, a w zasadzie potrzebujemy jej razem z moją narzeczoną.
Historia zaczyna się od tego, że kilka lat temu stałem się posiadaczem Mazdy MX-3. Swoją nieuleczalną chorobą motoryzacyjną zaraziłem moją narzeczoną, która teraz szczęśliwie śmiga Mazdą MX-5 :)
Nasze miasto, jakim jest Aleksandrów Łódzki, organizuje walentynkowy konkurs na facebook'u, na najciekawsze i najsympatyczniejsze zdjęcie pary zakochanych. Nagrodą jest darmowe wejście na bal karnawałowy w prestiżowej restauracji, o której marzy moja druga połówka :) I tu pojawia się moja ogromna prośba - potrzebujemy jak największej ilości "lajków" pod naszym zdjęciem w Mazdach :D
Tu jest link do zdjęcia:

[link wygasł]

Jeśli podoba Wam się fotka, to Wystarczy kliknąć "lubię to", aby przybliżyć nas do wygranej :)
Liczymy na Was :) Możecie udostępniać gdziekolwiek :)
Z góry dziękujemy i pozdrawiamy,
Dżasta i Darek :)
drataj
Obserwowany

Auto: Mazda MX-3

Re: Pomoc w głosowaniu - w rolach głównych Mazda MX-3 & MX-5

11 Lut 2015, 23:59

A co mi tam :P Też Was troszkę wspomogłem ;-) Swoją drogą 780 lajków, no, no, no... :)
Gratuluję manii na Mazdy :P
Podpis zwiał z miejsca zdarzenia - trwają poszukiwania.
kkamykk
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Frankfurt am Main
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Hyundai i40
Silnik: 1.6 GDI 135KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2013
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak uczyć dzieci bezpieczeństwa na drogach? Jak uczyć dzieci bezpieczeństwa na drogach?
    Aby skutecznie uczyć dzieci w wieku od 4 do 12 lat odpowiedniego zachowania w zakresie bezpieczeństwa ruchu, trzeba wiedzieć o ograniczeniach związanych z wiekiem oraz o tym, że nikt nie zrobi tego tak skutecznie jak rodzice ...
    Czy na pewno stać Cię na diesla? Czy na pewno stać Cię na diesla?
    Myślisz, że spalanie to jedyne koszta eksploatacji? A co z osprzętem silnika, wyeksploatowaniem samochodu i eksploatacją miejską. Diesel nagrzewa się po 10-15km w mieście. Wtedy ropniak pali 2x więcej jak nie więcej, W dodatku ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili