Pomoc w wyborze auta

pomoc w wyborze auta

04 Mar 2016, 09:26

Witam
W najbliższym czasie planuje kupić auto i zacząłem się rozglądać co nie co i mam kilka typów ale nie jeździłem tymi samochodami, dlatego proszę o pomoc.
Budżet maximum 25tyś. W grę wchodzi tylko benzyna. Użytkowanie do pracy 40km no i jazda po mieście powiedzmy 60% na 40%. Oczekuję przynajmniej 80KM, no i małego kosztu utrzymania.

W ostatnim czasie zwróciłem uwagę na te autka i oferty:
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł] ------- ten po za budżetem no ale też mnie zainteresował

Seat ma zwykły wolnossący silnik o którym mam dobre zdanie i te 86KM spokojnie mi wystarczy. Na temat KIA i Forda nie mam wiedzy ale autka mi się też podobają. Nie interesuje mnie ani Peugeot, Renault, Opel.
Dziękuję z góry za każdą odpowiedz :)
pijok190
Nowicjusz

Auto: dfg

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Samsung Safety Truck na drogach - monitory z tyłu na naczepie Samsung Safety Truck na drogach - monitory z tyłu na naczepie
    Samsung Electronics zaprezentował pierwszy prototyp Samsung Safety Truck – pojazdu ciężarowego wyposażonego w technologię służącą zapobieganiu wypadkom drogowym przy wyprzedzaniu. Samsung stara się poprawiać jakość ...
    Corvette C3 Stingray Corvette C3 Stingray
    Długa maska, wąska talia i zjawiskowy wygląd. Mowa o samochodzie Corvette C3 Stingray - kolekcjonerskim rarytasie. Choć od jego stworzenia minęło ponad 40 lat nadal zadziwia nowoczesną stylistyką i świetnymi osiągami. Samochód ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Daihatsu Terios
      Kawasaki ZX-12R Ninja, koc grzewczy na oponie
      Summer Cars Party 2010
      Mitsubishi L200 STORM, tył