Pomoc w wyborze auta

pomoc w wyborze auta

04 Mar 2016, 09:26

Witam
W najbliższym czasie planuje kupić auto i zacząłem się rozglądać co nie co i mam kilka typów ale nie jeździłem tymi samochodami, dlatego proszę o pomoc.
Budżet maximum 25tyś. W grę wchodzi tylko benzyna. Użytkowanie do pracy 40km no i jazda po mieście powiedzmy 60% na 40%. Oczekuję przynajmniej 80KM, no i małego kosztu utrzymania.

W ostatnim czasie zwróciłem uwagę na te autka i oferty:
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł] ------- ten po za budżetem no ale też mnie zainteresował

Seat ma zwykły wolnossący silnik o którym mam dobre zdanie i te 86KM spokojnie mi wystarczy. Na temat KIA i Forda nie mam wiedzy ale autka mi się też podobają. Nie interesuje mnie ani Peugeot, Renault, Opel.
Dziękuję z góry za każdą odpowiedz :)
pijok190
Nowicjusz

Auto: dfg
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Problem smogu w Polsce, a najbardziej ekologiczne samochody Problem smogu w Polsce, a najbardziej ekologiczne samochody
    Polska od lat ma najbardziej zanieczyszczone powietrze w Unii Europejskiej – mówi najnowszy raport NIK. W ponad 90 proc. za ten stan rzeczy odpowiada indywidualne ogrzewanie budynków. Pomimo tego, że samochody ...
    Drogo, szybko i luksusowo - zestawienie wyjątkowych coupe! Drogo, szybko i luksusowo - zestawienie wyjątkowych coupe!
    Tendencje wzrostowe w segmencie samochodów premium są mocno widoczne na rynku polskim od dobrych kilku lat. Sprzedaż rośnie systematycznie, dzięki czemu według danych pochodzących z raportu PZPM, w roku 2015 auta luksusowe ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili