Pomoc z wyborem opon

pomoc z wyborem opon

14 Paź 2009, 18:35

witam mam golfa III z przodu mam normalne zawieszenie ale tył mam zrobiony na sportowo (sztywny). Teraz mam założone koła 15" nisko-profilowe. Niestety przyszedł czas, że trzeba zmienić koła na zimówki i mam taki problem czy mam założyć zimowe 13" czy tak się da i czy jest to bezpieczne czy też mam wymienić tylne zawieszenie na normalne i założyć 15"??
kris1914
Nowicjusz

Miejscowość: www

Re: pomoc z wyborem opon

17 Paź 2009, 17:24

Kolego na tej stronce znajdziesz kalkulator opon:
http://najauto.motoricus.pl/kalkulator
Mysle zw dasz sobie radę i dobierzesz odpowiednie do swoich potrzeb.
Powodzenia :)
kkrasnowski
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Poskramiacz śniegu z 1934 roku - Skoda Popular Poskramiacz śniegu z 1934 roku - Skoda Popular
    Czeska marka rozwijała przemyślane i skuteczne sposoby na radzenie sobie z dużym śniegiem i trudnym zimowymi warunkami już ponad osiemdziesiąt lat temu. Znany model POPULAR dokonał podczas zim lat 30 wielu spektakularnych ...
    Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana
    Wszechstronny SUV marki Dacia przybiera nową szatę miejskiego stylu. Dzięki starannie dobranym elementom wystroju zewnętrznego Duster Blackshadow nie pozostanie niezauważony. Wyróżnia go między innymi krata wlotu powietrza ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili