Pomoc zablokowane JVC

Pomoc zablokowane JVC

16 Sie 2014, 22:59

Witam posiadam radyjko JVC KD-R721BT problem polega na tym że wcisnąłem chyba jakiś przycisk i w radiu nie działają żadne przyciski ,radio odpala się leci muzyka ale nie mogę nic zrobić .Działa na początku sterowanie z kierownicy tak samo jak pilocik do radia ale gdy tylko dotknę się radia to automatycznie sterowanie z kierownicy nie działa i pilot także .Robiłem reset radia na wszystkie podane sposoby i dalej nic ,raz załapało i udało mi się przełączyć utwory a także zrobić głośniej ale piosenki leciały w przyspieszonym tempie .Nie mam pojęcia co może być przyczyną takiej blokady .Jeżeli był już taki temat to z góry przepraszam ale nie znalazłem a szukam cały dzień ,jeżeli ktoś miał podobny problem to proszę o pomoc .
kamil28
Obserwowany

Prawo jazdy od: 28 05 1986
Auto: Vectra B sport
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

Re: Pomoc zablokowane JVC

01 Mar 2015, 14:55

Witam wszystkich.
Mam identyczny problem jak kolega kamil28 prosze o pomoc
dezerter332
Obserwowany

Prawo jazdy od: 12 01 2012
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: vw golf 4
Silnik: 1.9 TDI 110 KM
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Rok produkcji: 2001

06 Mar 2015, 22:24

Witam. Czy poradziłeś sobie z problemem? Mam to samo.
Szukałem też czegoś na ten temat ale nie znalazłem. Szukałem także schematów ale też nie ma nigdzie.
fawkulec111
Nowicjusz

Auto: Astra 2

07 Mar 2015, 09:36

Zostawiłem go koledze dzis badz jutro ma zobaczyć co jest nie tak. Napisze jak bede wiedzial
dezerter332
Obserwowany

Prawo jazdy od: 12 01 2012
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: vw golf 4
Silnik: 1.9 TDI 110 KM
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Rok produkcji: 2001
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jaki jest najlepszy samochód na dojazdy do pracy? Jaki jest najlepszy samochód na dojazdy do pracy?
    Jak dotrzeć z punktu A do punktu B zużywając jak najmniej paliwa i podróżując możliwie jak najwygodniej? TotalCarScore.com sugeruje skorzystanie ze stuprocentowo elektrycznego Nissana LEAF, który niedawno został ...
    Pickup ŠKODA FUNstar Pickup ŠKODA FUNstar
    Nowy samochód marzeń 23 stażystów ze Szkoły Zawodowej ŠKODA Auto to zuchwały Pickup ŠKODA FUNstar. Koncepcja tego pojazdu, opartego na nowej ŠKODZIE Fabia, jest rezultatem projektu "samochód ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili