Pomocy Kupiłem auto z ukrytą usterką

Pomocy Kupiłem auto z ukrytą usterką

02 Lut 2014, 13:41

Witam, w listopadzie kupiłem auto z komisu. Po jeździe próbnej stwierdziłem, że auto dziwnie kopci właściciel zapewniał że jest to chwilowe jak troch pojeżdżę będzie wszystko w porządku po 2 tygodniach z powrotem skontaktowałem się ze sprzedawcą. Stwierdził że jak przejadę 2-3 tys km samochód przestanie dymić. Zgłosiłem się do warsztatu mechanicznego, gdzie okazało się, że jest to większa awaria. W tej chwili samochód stoi w komisie. nikt go nie naprawił, nie dostałem pieniędzy ani samochodu zastępczego. Nie podpisano ze mną żadnej kolejnej umowy. Czy tak powinno być? co mogę zrobić?
kajtek70
Obserwowany

Auto: nie mam

Re: Pomocy Kupiłem auto z ukrytą usterką

02 Lut 2014, 15:54

Masz jakieś dokumenty potwierdzające zakup?
Dreamliner
Obserwowany

Auto: Ford Focus mk 1
Silnik: 1.8 TDDI
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wodorowa ciężarówka vs. ciężarówka z silnikiem Diesla Wodorowa ciężarówka vs. ciężarówka z silnikiem Diesla
    Toyota pracuje nad pojazdami na wodorowe ogniwa paliwowe od 20 lat. Program rozwojowy przyspieszył w 2014 roku, kiedy na rynku zadebiutowała Toyota Mirai. Potem przyszedł czas na wodorowe autobusy i wózki widłowe, ...
    [SUV-C] Tucson I 2,0 CRDi / Freelander I 2,0 TD4 / X-Trail I 2,2 Di [SUV-C] Tucson I 2,0 CRDi / Freelander I 2,0 TD4 / X-Trail I 2,2 Di
    Podstawowe kryteria zestawienia: - kompaktowy SUV - silnik diesla o mocy ok. 110KM - manualna skrzynia biegów - napęd na cztery koła - modele z okolic 2005r. Wytypowane modele do zestawienia: - Hyundai Tucson I 2,0 ...

•  
    • Warto przeczytać
    • SsangYong SIV, tył
      Grand Turismo Polonia 2008
      Men's Day 2010
      Man 4x4, Dakar, model RC, offroad, 9