Pomocy Kupiłem auto z ukrytą usterką

Pomocy Kupiłem auto z ukrytą usterką

02 Lut 2014, 12:41

Witam, w listopadzie kupiłem auto z komisu. Po jeździe próbnej stwierdziłem, że auto dziwnie kopci właściciel zapewniał że jest to chwilowe jak troch pojeżdżę będzie wszystko w porządku po 2 tygodniach z powrotem skontaktowałem się ze sprzedawcą. Stwierdził że jak przejadę 2-3 tys km samochód przestanie dymić. Zgłosiłem się do warsztatu mechanicznego, gdzie okazało się, że jest to większa awaria. W tej chwili samochód stoi w komisie. nikt go nie naprawił, nie dostałem pieniędzy ani samochodu zastępczego. Nie podpisano ze mną żadnej kolejnej umowy. Czy tak powinno być? co mogę zrobić?
kajtek70
Obserwowany

Auto: nie mam

Re: Pomocy Kupiłem auto z ukrytą usterką

02 Lut 2014, 14:54

Masz jakieś dokumenty potwierdzające zakup?
Dreamliner
Obserwowany

Auto: Ford Focus mk 1
Silnik: 1.8 TDDI
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak podjeżdżać na wzniesienia i bezpiecznie z nich zjeżdżać? Jak podjeżdżać na wzniesienia i bezpiecznie z nich zjeżdżać?
    Poruszanie się po ulicach miast przypomina często wyprawę w trudno dostępny teren. Wysokie krawężniki, koleiny, dziury na drodze mogą być wyzwaniem nawet dla doświadczonych offroadowców. Zauważyli to producenci samochodów ...
    Renowacja zniszczonej skórzanej tapicerki Renowacja zniszczonej skórzanej tapicerki
    Chciał bym się z Wami podzielić wiedzą na temat renowacji skórzanych tapicerek. Mam za sobą ok. 20 odnowionych foteli, kilka kanap tylnych, boczków drzwiowych oraz kierownic. Właściwie uczyłem się na własnych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Chevrolet Corvette 4x4 Turbo, 2
      Tor Poznań Track Day - I edycja 2012 : 25
      Chevrolet 3100 PickUp, zegary i kierownica
      Nissan GTR, tył