POMOCY!!!!

POMOCY!!!!

30 Lis 2007, 17:21

Witam wszystkich:):):
Mam wielka prosbe.. jestem tu po raz pierwszy.. ale potrzebna mi pomoc..
czy jest tu moze ktos kto zna jakies ksiazki opisujace historie zlotów samochodowych?? jest mi to potrzebne poniewaz chciałabym pomoc mojemu narzeczonemu ktory własnie bedzie pisał prace magisterska na temat zlotów motoryzacyjnych..!!! jesli ktos bedzie miał jakies materiały ktore moga mi sie przydac to prosze kontakt:):) pozdrawiam!!1
malenka
malenka
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Volvo S90 - pierwsza publiczna prezentacja Volvo S90 - pierwsza publiczna prezentacja
    Pierwsza publiczna premiera najnowszego Volvo S90 odbędzie się podczas targów motoryzacyjnych NAIAS w Detroit. Stany Zjednoczone są dla szwedzkiej marki bardzo ważnym rynkiem zbytu, a miejsce premiery luksusowego sedana jasno ...
    [D] Audi A4 B6 1,8T / Renault Laguna II 2,0T / Saab 9-3 2,0t [D] Audi A4 B6 1,8T / Renault Laguna II 2,0T / Saab 9-3 2,0t
    Podstawowe kryteria zestawienia: - samochody segmentu D - turbodoładowane silniki benzynowe do 2l - napęd na przednie koła - manualna skrzynia biegów Wytypowane modele do zestawienia: - Audi A4 B6 1,8T - 163KM - Renault ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 2
      Chicago Auto Show 2008
      Zmiana koloru Mazda CX 5 czarny mat
      Fiat 500 Abarth