Pomóż Mai odzyskać normalne i bezpieczne dzieciństwo

Pomóż Mai odzyskać normalne i bezpieczne dzieciństwo

27 Gru 2010, 10:36

Witam,
zwracam się do Was, jako w większości do zmotoryzowanych ojców którzy zapewne kochają swoje dzieci

Jestem rozwiedziony, swojej 7 letniej córeczki nie widziałem już prawie pół roku... nie mam z nią też żadnego kontaktu. Co dziwne jestem w trakcie rozprawy o powierzenie jej mi pod opiekę.
Sąd oraz inne instytucje które poprosiłem o pomoc odmówiły mi jej udzielenia, stwierdzając że nic nie mogą zrobić.

Dlatego postanowiłem zwrócić się o pomoc do opinii społecznej

ze strony www.ratujmyMaje.pl można z działu "jak pomóc" wysłać formularz z protestem m.in do Sądu Rejonowego w Mikołowie, oraz Sądu Okręgowego w Katowicach

po wysłaniu 400 protestów prezes SO w Katowicach objął moje postępowanie nadzorem administracyjnym - ale potrzeba ich o wiele, wiele więcej aby w naszym kraju zmieniono przestarzałe regulacje dot. naszych dzieci

za okazaną pomoc i zrozumienie z góry dziękuję i pozdrawiam
Krzysztof
krzych802
Nowicjusz

Miejscowość: Czechowice

Re: Pomóż Mai odzyskać normalne i bezpieczne dzieciństwo

27 Gru 2010, 10:46

Okej, ja pomogłem. Liczę, że wszystko się ułoży, pozdrawiam serdecznie i życzę szczęścia.
BMW E60 530dA
Daro20VT
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Warszawa
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: BMW E60 530dA
Silnik: 3.0d
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2005

Re: Pomóż Mai odzyskać normalne i bezpieczne dzieciństwo

28 Gru 2010, 10:16

Ja również. Życzę powodzenia!
ggmarszal
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Radziechowy
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Verva Street Racing 2016 Verva Street Racing 2016
    W miniony weekend odbyło się jedno z największych wydarzeń motoryzacyjnych w Polsce. Festiwal Verva Street Racing 2016 zgromadził tysiące miłośników motoryzacji, dla których organizator przygotował wiele atrakcji. ...
    Ośmiokołowiec, bo cztery koła to za mało! Ośmiokołowiec, bo cztery koła to za mało!
    Czy to nie przesada? Aktualne samochody koncepcyjne zasilane energią elektryczną mają po cztery koła. Eliica bo tak nazywa się ten pojazd ośmiokołowy różni się od nich diametralnie – jest duża ma 5100 mm długości, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Fiat Idea
      Summer Cars Party 2009
      BMW E1 i E2 (1991-1993), bok
      BMW Concept Active Tourer, 2