Pomóżcie dokonać dobrego wyboru głośników :)

Pomóżcie dokonać dobrego wyboru głośników :)

03 Gru 2013, 20:04

Witam wszystkich :) Mam do was kilka pytań odnośnie Car Audio, a mianowicie nie dawno zakupiłem nowe radio samochodowe PIONEER MVH-150UI , takie jak w linku:
[link wygasł]
I chciałbym się dowiedzieć jakie głośniki dobrać do tego radyjka, chodzi mi o jakieś wmiare przyzwoite które ładnie by grały z tym odtwarzaczem i były dosyć dobrej firmy i o "pokaźnej" mocy. Myślałem nad zakupem skrzyni basowej lecz niestety potrzebuje miejsce w bagażniku i to nie wchodzi w gre. Potrzebuje zakupić głośniki:
-2sztuki w rozmiarze o średnicy 165mm na dwie sztuki głośników w tym rozmiarze mogę wydać do 150zł/kpl
-2sztuki w rozmiarze 5x7" a za dwie sztuki głośniczków w tym rozmiarze do 120zł/kpl :)
najchętniej wolałbym coś tańszego bo wiadomo jakie czasy no ale co moglibyście mi zaoferować w takiej cenie godnego uwagi? :)

proszę podawać firmy, modele, i przede wszystkim dane techniczne:) mile widziane linki do aukcji, ogłoszeń lub innych sklepów! :)

dziękuje wam i pozdrawiam.

Ps. Głośniczki wraz z radiem zamontowane będą w MAZDA 323F BJ 2001 rok :)
DONEKSR
Nowicjusz

Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Renault Megane coupe
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pickup ŠKODA FUNstar Pickup ŠKODA FUNstar
    Nowy samochód marzeń 23 stażystów ze Szkoły Zawodowej ŠKODA Auto to zuchwały Pickup ŠKODA FUNstar. Koncepcja tego pojazdu, opartego na nowej ŠKODZIE Fabia, jest rezultatem projektu "samochód ...
    Felgi samochodowe - rozstaw i ilość śrub Felgi samochodowe - rozstaw i ilość śrub
    Przedstawiamy dwa parametry montażowe felg samochodowych (średnicę śrub i ich ilość) zarówno stalowych jak i aluminiowych. Są one na tyle ważne, że oba te parametry muszą być dokładnie takie same jak zalecił producent ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili