Pomóżcie dokonać dobrego wyboru głośników :)

Pomóżcie dokonać dobrego wyboru głośników :)

03 Gru 2013, 20:04

Witam wszystkich :) Mam do was kilka pytań odnośnie Car Audio, a mianowicie nie dawno zakupiłem nowe radio samochodowe PIONEER MVH-150UI , takie jak w linku:
[link wygasł]
I chciałbym się dowiedzieć jakie głośniki dobrać do tego radyjka, chodzi mi o jakieś wmiare przyzwoite które ładnie by grały z tym odtwarzaczem i były dosyć dobrej firmy i o "pokaźnej" mocy. Myślałem nad zakupem skrzyni basowej lecz niestety potrzebuje miejsce w bagażniku i to nie wchodzi w gre. Potrzebuje zakupić głośniki:
-2sztuki w rozmiarze o średnicy 165mm na dwie sztuki głośników w tym rozmiarze mogę wydać do 150zł/kpl
-2sztuki w rozmiarze 5x7" a za dwie sztuki głośniczków w tym rozmiarze do 120zł/kpl :)
najchętniej wolałbym coś tańszego bo wiadomo jakie czasy no ale co moglibyście mi zaoferować w takiej cenie godnego uwagi? :)

proszę podawać firmy, modele, i przede wszystkim dane techniczne:) mile widziane linki do aukcji, ogłoszeń lub innych sklepów! :)

dziękuje wam i pozdrawiam.

Ps. Głośniczki wraz z radiem zamontowane będą w MAZDA 323F BJ 2001 rok :)
DONEKSR
Nowicjusz

Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Renault Megane coupe
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Limuzyna Audi A8 L extended Limuzyna Audi A8 L extended
    Życzenie klienta jest priorytetem dla czterech pierścieni, nawet wtedy gdy wymagania wydają się niezwykłe. Przykładem takiego podejścia jest przygotowanie specjalnej wersji Audi A8. Na zamówienie jednego z europejskich ...
    Moto Session 2016 Moto Session 2016
    Lubelskie Święto Motoryzacji to obowiązkowa pozycja w kalendarzu imprez w 2016 r. Już w weekend 7-8 maja zapraszamy na Moto Session. W tym roku na zwiedzających czekać będą wystawy nie tylko samochodów, ale także motocykli, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006