Pompowtryskiwacz (Golf IV)

Pompowtryskiwacz (Golf IV)

11 Sie 2015, 06:12

Mam takie do was pytanie. Jak wyciągnąć pompowtryskiwacz z silnika 1.9 TDI PD z Volkswagena Golfa IV? Są jakieś specjalne ku temu procedury? Na coś należy uważać podczas ich demontażu? :D
Vitay
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 14 04 2007
Przebieg/rok: 17tys. km
Auto: Volkswagen Golf IV
Silnik: 1.9 TDI PD
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

Re: Pompowtryskiwacz (Golf IV)

17 Sie 2015, 08:58

Wszystkie dokładne instrukcje do montażu po regeneracji pompowtryskiwaczy znajdziesz na stronie [reklama] Bardzo dobry serwis od pompowtryskiwaczy i dokumentacje z pierwszej ręki bo to ASO Bosch Service. Ja korzystałem i wszystko działa jak należy. Poz.
Ostatnio edytowany przez MotoAlbercik, 17 Sie 2015, 15:52, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Reklama
albatros
Nowicjusz

Auto: Volkswagen Transporter
Silnik: 2.0 TDI 84 KM

Re: Pompowtryskiwacz (Golf IV)

13 Mar 2016, 15:11

Dobre ceny i jakość to Bosch Service [reklama]. Za regenerację zapłaciłem 240 zł szt. jako , ze maja autoryzację to super cena. A co najważniejsze nadają nowe kody ima, a to podstawa przy tych wtryskach. Śmiało polecam rzetelny serwis.
Ostatnio edytowany przez MotoAlbercik, 13 Mar 2016, 16:24, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Reklama
albatros
Nowicjusz

Auto: Volkswagen Transporter
Silnik: 2.0 TDI 84 KM
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Zimowa EkoJazda Zimowa EkoJazda
    Jak jeździć ekologicznie i ekonomicznie zimą? Zasady są te same o każdej porze roku, ale w trudnych warunkach pogodowych, niskich temperaturach mają jeszcze większy wpływ na bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006