Pontiac Trans Sport

14 Mar 2010, 21:04

Mam problem dotyczący uszczelki pod głowicą, mianowicie samochód jeździ ale wysadza płyn zbiorniczkiem wyrównawczym. Czy to może być wina samej uszczelki czy nie tylko?? Proszę o pomoc.
shadow04
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki

14 Mar 2010, 21:19

shadow04 napisał(a):mianowicie samochód jeździ ale wysadza płyn zbiorniczkiem wyrównawczym

Tak to by wskazywało ze uszczelka glowicy mogła ulec uszkodzeniu i w związku z tym
kompresja dostaje się do układu chłodzenia... :sad:
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP
 
Posty: 6170
Miejscowość: Polska
Prawo jazdy: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014

23 Lip 2010, 18:09

shadow04 napisał(a):Mam problem dotyczący uszczelki pod głowicą, mianowicie samochód jeździ ale wysadza płyn zbiorniczkiem wyrównawczym. Czy to może być wina samej uszczelki czy nie tylko?? Proszę o pomoc.
miałem podobny problem ale wystarczyło że wymieniłem korek chłodnicy bo okazalo się że nie trzymał.teraz jest ok.
wojtekw67
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: wołomin

23 Lip 2010, 19:08

wojtekw67 napisał(a):
shadow04 napisał(a):Mam problem dotyczący uszczelki pod głowicą, mianowicie samochód jeździ ale wysadza płyn zbiorniczkiem wyrównawczym. Czy to może być wina samej uszczelki czy nie tylko?? Proszę o pomoc.
miałem podobny problem ale wystarczyło że wymieniłem korek chłodnicy bo okazalo się że nie trzymał.teraz jest ok.
istnieje taka możliwość ale to jest w przypadku kiedy korek nie pozwala na powrót płynu do chłodnicy,
zwykle niestety jest problem z uszczelką, bądź samą głowicą,
korek oczywiście można sprawdzić bo to w miare tania sprawa :) ale jeśli nie to to wizyta w warsztacie niestety cię nie minie
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP
 
Posty: 6650
Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Dlaczego kierowcy ignorują znaki drogowe?
    Według informacji płynących z Komendy Głównej Policji najczęściej wystawiane mandaty dotyczą przekraczania dozwolonej prędkości oraz za wykroczenie względem pieszych. Najnowsze badania pokazały, że prowadzący pojazdy ...
    Classic Car Festival w Tokio - zabytkowe perły
    Zabytkowe samochody mają swój nieodparty urok, o czym już po raz kolejny mogli się przekonać goście tegorocznego Classic Car Festival zorganizowanego przez Toyota Automobile Museum. W imprezie wzięły udział najpiękniejsze ...