Poszukiwana sieć warsztatów w Polsce

Poszukiwana sieć warsztatów w Polsce

04 Kwi 2007, 20:02

Hej

Mam pytanie. Pracuje w firmie, gdzie po Polsce jeździ wielu przedstawicieli. Teraz poszukujemy sieci warsztatów w całej Polsce, które będą świadczyć nam usługi w razie potrzeby.

Znajomy polce Shell Autoserv. Byłem na stronie http://www.shell.pl ale ja osobiście nie mam żadnych doświadczeń. Może znacie jakie inne sieci? Albo macie doświadczenia z Shellem?

Będę wdzięczny za pomoc.

pzdr
m
mikado11
Nowicjusz

Re: Poszukiwana sieć warsztatów w Polsce

11 Kwi 2007, 22:01

Hej

Witam

Byłem do tej pory w dwóch sieciach z tych co wymieniłes - Shell i Carman.

Co do tej drugiej to szczerze odradzam po prostu masakra. Goście niby się znają, bo dlaczego nie mieliby się znać, ale za ch... nie chce im sie robić. A jak widzą, że z samochodem podjeżdza ładna kobieta to zostawiają klienta (znaczy się mnie) i wszystkie psy lecą do niej. No masakra!

Co do Shella to już mam mniej zastrzeżeń, a nawet powiem tyle, że nie narazili mi sie jak do teraz. Byłem w dwóch Shell Autoserv do tej pory, w jednym nawet dwa razy (w tym w Poznaniu) i jakoś za kazdym razem naprawili:)

cheers
liveforever
Nowicjusz

15 Kwi 2007, 21:27

Hej

a czy w poznaniu jest tylko 1 shell? Byles w tym co jest na ich stronce podany?
mikado11
Nowicjusz

15 Cze 2007, 09:03

Witam

Ja ogólnie ma sentyment do marki Shell i jakoś ich lubię.

W jednym z postów na tym forum przyznałem się już do tankowania na ich stacjach. Nie chciałbym więc być posądzonym o jakąś kryptoreklamę czy coś.

Korzystałem do tej pory z dwóch serwisów Shella, oba w Wawie. Jeden na Al. Jerozolimskich, drugi na górczewskiej koło Tesco - MAPKA

Ogólnie problemy był jeden. Miałem coś z łożyskiem. Niestety w pierwszym Shellu nie dali tego rady naprawić, mówili że nie mają odpowiednich części i dopiero będą jutro. Ale byli na tyle mili, że załatwili naprawę na Górczewskiej i kazali tylko podjechać.

Co prawda trochę zapłaciłem, ale... wciąż jeżdżę:)

pozdrawiam
foxer696
Nowicjusz

16 Cze 2007, 20:30

Witam ponownie,

tu już czerwiec mija, a my w firmie wciąż nie podjęliśmy wyboru, ale coraz bliżej jestem zdeecydowania się na Shell właśnie.

cheers
mikado11
Nowicjusz

17 Cze 2007, 21:28

Witam ponownie,

Panowie proszę pomóżcie:) kogo wybrać?
Shell? Norauto? Co innego??

Pozdrawiam
mikado
mikado11
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Jak podróżować bezpieczniej samochodem? Jak podróżować bezpieczniej samochodem?
    Instruktorzy Szkoły Auto SKODA doradzają, jak wygodnie i bezpiecznie podróżować samochodem. Radosław Jaskulski, instruktor Szkoły Auto SKODA mówi: "Pozycja za kierownicą to podstawowy element bezpiecznej jazdy ...

• Re: Poszukiwana sieć warsztatów w Polsce

18 Cze 2007, 07:50

Hej

To już mówie, już:)

Odwiedzałem stacje Autoserv w Poznaniu, obie! Można je znaleźć gdzieś na mapce na stronie www.shell.pl. W obu było ok. Dobry poziom usług i co najważniejsze szybko. W jednej byłem z naprawą, pompa paliwowa nawalała. A w drugiej na wymianie opon.

pozdrawiam
    LIve
    liveforever
    Nowicjusz

11 Lip 2007, 07:59

A tak BTW

to byłem ostatnio i poza tymi oponami mają jeszcze jedną fajną promocję.

Teraz tankując u nich 25 litrów na stacji shell można odebrać kupon i jak się pójdzie z tym kuponem do shell autoserv to ma sie przegląd za 15zł. wiec jak ktoś nie robił przeglądu to w sam raz :)
    liveforever
    Nowicjusz

• Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód