Poszukuje Minivan-a

15 Lip 2013, 16:39

Witam.
Poszukuje dobrego vana. Ma byc do pracy jak i wypady z rodzinka. Jezdze dosyc sporo, bo rocznie wychodzi mi jakies 60tys km. Tak wiec instalacja LPG to podstawa. Silnik tez musi byc w miare mocny ale bez przesady. Cos kolo 2 moze 2,5 pojemnosci i ok. 140 KM. Wazne to z manualna skrzynia. Moje poszukiwania trwaja juz prawie 2 tygodnie i glownie skupilem sie na Renault Espace 3 (2.0 16v z 140KM) [ojciec takiego posiada i jest z niego bardzo zadowolony] ale nie ma tego za wiele na rynku a jak juz jest to albo daleko albo w stanie "do remontu". Ostatnio sklaniam sie tez ku Chrystler Voyager 2.4 ale tu jestem zielony jesli chodzi o specyfike tego auta.
Czy ktos moglby cos doradzic albo nakierowac na cos lub podpowiedziec, bo moj stary mondeo juz lata swietnosci ma za soba i czas go wymienic. Dodam jeszcze ze fundusz operacyjny na potencjalne nowe auto to 10 tys pln.
Anonim3D
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: Ford Mondeo Mk1

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    McLaren Senna - wydech o sześciokątnym przekroju
    W przypadku McLarena Senna możemy mówić o dwóch typach wydechu, bowiem na niektórych rynkach układ wydechowy samochodu jest zakończony dwoma końcówkami, a na innych trzema. Ta druga konfiguracja ...