Poszukuję samochodu 4/5 drzwiowego, benzyna+gaz, do 150KM

Poszukuję samochodu 4/5 drzwiowego, benzyna+gaz, do 150KM

24 Mar 2013, 13:16

Witam wszystkich.
Chciałem się zorientować jakie polecacie auto do zakupu. Poszukuję samochodu 4/5 drzwiowego, benzyna+gaz, tak mniej więcej żeby miało 100-150 koni pod maska, w miarę małe spalanie gdyż zbyt wiele nie zarabiam, mało awaryjne bądź żeby chociaż ceny części były tanie. Auto tak do 5 tysięcy, może 6 :)
Wiem ze mogło być coś już na forum ale jakoś nie mogłem się odnaleźć, poza tym wiadomo ze z czasem ceny aut się zmieniają, jest na rynku coś nowego.
Gwiazda06
Obserwowany
 
Posty: 2
Rejestracja: 24 Mar 2013, 12:50
Auto: Obecnie nie mam

 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Jak podjeżdżać na wzniesienia i bezpiecznie z nich zjeżdżać? Jak podjeżdżać na wzniesienia i bezpiecznie z nich zjeżdżać?
  Poruszanie się po ulicach miast przypomina często wyprawę w trudno dostępny teren. Wysokie krawężniki, koleiny, dziury na drodze mogą być wyzwaniem nawet dla doświadczonych offroadowców. Zauważyli to producenci samochodów ...
  Gruba kurtka, rękawiczki, czapka, a bezpieczeństwo jazdy Gruba kurtka, rękawiczki, czapka, a bezpieczeństwo jazdy
  Zimą niskie temperatury zmuszają nas do noszenia grubej kurtki, ciepłych butów, czapki i rękawiczek. Chociaż chroni to nas przed zimnem, jednak w przypadku kierowców znacząco może wpływać na bezpieczeństwo jazdy.

 •  
  • Warto przeczytać
  • Trial Lędziny 2014 czerwiec
   Master Truck
   SuperOES & BMW Challenge - 10.03.2012, Tor Poznań - zdj. 8
   Fiat Freemont Cross
   Samochody z graffiti