Poszukuję zaproszenia na koncert Inter Cars 19/9

poszukuję zaproszenia na koncert Inter Cars 19/9

10 Wrz 2015, 19:46

Poszukuję zaproszenia na koncert podczas obchodów 25lecia InterCars (19.9.2015) - zaproszenia te są bezpłatne, rozdawane pracownikom IC i ich klientom (warsztatom samochodowym). Być może ktoś dostanie zaproszenie, a nie będzie mógł z niego skorzystać... Ktoś, coś, komuś, gdzieś? Jeśli ktoś może mi pomóc, zapraszam na priv, dogadamy się (a moja wdzięczność będzie wieczna)!
basienka99
Obserwowany

Prawo jazdy od: 04 12 2006
Przebieg/rok: 1tys. km
Auto: nie mam :(

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Prawnuk Sir Ernesta Shackletona podbija Antarktydę Hyundaiem Santa Fe Prawnuk Sir Ernesta Shackletona podbija Antarktydę Hyundaiem Santa Fe
    Hyundai Santa Fe, wyposażony w silnik Diesel 2.2l, stał się bohaterem pierwszej samochodowej wyprawy przez Antarktydę. Za kierownicą samochodu, biorącego udział w tym historycznym wydarzeniu, zasiadł Patrick Bergel – ...
    Jazda po spożyciu alkoholu - alkoholowy zawrót głowy Jazda po spożyciu alkoholu - alkoholowy zawrót głowy
    Zdarzenia drogowe będące wynikiem jazdy po spożyciu alkoholu od wielu lat stanowią przekleństwo polskich dróg. Podjęte przez policję działania przynoszą efekty, ale wciąż jest wiele do zrobienia.

•  
    • Warto przeczytać
    • Pokazy kaskaderskie na motorach
      Alfa Romeo 156 2,4 JTD Multi-Jet 200KM - Qki007
      BMW M3Power
      MTL - Autosalon