Potrzebna pomoc- instrukcja obsługi tuner marki Clarion

Potrzebna pomoc- instrukcja obsługi tuner marki Clarion

16 Lip 2013, 16:29

Witam, posiadam stary model Clariona, ARX 5370R i zgubiłem instrukcję obsługi, mam problem z ustawieniem balansu. Cały dźwięk poszedł na prawą stronę i nie mam pojęcia jak sprowadzić to do ustawień domyślnych. W internecie znalazłem jedynie instrukcję w nieznanym mi języku, więc na niewiele się ona zdała. Jeśli to możliwe, proszę o pomoc. Dziękuję
Vajs
Obserwowany

Auto: Fiat Punto

Re: Potrzebna pomoc- instrukcja obsługi tuner marki Clarion

18 Lip 2013, 06:06

Wrzuć dobrą fotkę panela to podpowiemy co nacisnąć..
A inną przyczyną może być padnięty głośnik - sprawdziłeś ??
silvo44
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Olkusz
Prawo jazdy od: 01 09 1983
Auto: OPEL VECTRA C
Silnik: Z18XER
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Filmy szpiegowskie Toyoty Supry z toru Nürburgring Filmy szpiegowskie Toyoty Supry z toru Nürburgring
    Szpiegowski film z testów Toyoty Supry na torze Nurburgring. Tył auta przypomina koncepcyjny supersamochód Toyota FT-1. Premiera flagowego auta sportowego Toyoty jest przewidywana na 2018 r., rok po debiucie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006