Potrzebny prezent motoryzacyjny dla chłopaka :)

21 Mar 2017, 15:30

A jesli nie jeździ motorem lub skuterem? :P ja tam zawsze jestem zadowolony z kosmetyków samochodowych :)
zielonek
Aktywny
 
Posty: 490
Auto: P 206

21 Mar 2017, 15:36

Może zabierz go na tor kartingowy? Myślę że to będzie doskonały prezent. Tyle jest przy tym zabawy i jednocześnie ciekawej rywalizacji. Ten czas na pewno wyjdzie wam na dobre :)
Screamy
Obserwowany
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 0- 0-2010
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Audi A6 C5
Silnik: 2.4 170KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

05 Maj 2017, 07:09

Taki tor to ciekawa opcja.Aczkolwiek warto byłoby to z tą osobą uzgodnić wcześniej. Jednak taki wypad wymaga zaplanowania....

Jesi nie macie większych funduszy to proponowałabym coś zaprojektować....Ta strona daje ciekawą opcję:

[Aby zobaczyć film musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]



Można tutaj w prosty sposób zaprojektować koszulkę
nasze młodzieżowe zawołanie zrobić więcej niż nakazuje obowiązek :)
pepa
Początkujący
 
Posty: 202
Prawo jazdy: 17 05 1981
Auto: Mazda

18 Gru 2017, 11:41

Kask na moto byłby świetnym pomysłem o ile Twój facet lubi jeździć. Jeżeli tak to też nie kupuj pierwszego lepszego.


"Held Brave -> Nigdy nie zapominajcie wziąć swojego kasku ze sobą. Dość truistyczna rada, ale naprawdę polecam ją respektować. Ostatnim czasem wyjechałem na kilka dni, nawet nie myśląc o tym, że będę miał okazję wskoczyć na motocykl, jednak tak się zdarzyło. W ogóle nie miałem własnego sprzętu, a co najważniejsze, nie miałem swojego kasku Held Brave. Skończyło się to dosyć tragicznie, bo w trakcie jazdy miałem wypadek i doznałem wstrząsu mózgu, na szczęście bez większych szkód dla zdrowia i samego kasku, poza tym, że rozbiła się w nim szybka. Do dziś nie mam pojęcia w jakim kasku jechałem, nie znałem ani firmy ani modelu.

Jednak od momentu założenia go na głowę byłem przekonany o lichej jakości tego nieznanego garnka. W każdym aspekcie był nieporównywalny wobec mojego Held Brave. Już sama wyściółka była twarda i szorstka, gdzie we własnym kasku czuję komfort, miękkie nasadki pozwalają użytkować go nawet bez kominiarki, a w dodatku mam pewność, że wszelkie grzyby są zneutralizowane przez specjalny materiał. Drugi element, na który zwróciłem uwagę już podczas jazdy, to aerodynamika. W moim kasku nie wydawała mi się szczególnie genialna, ale kiedy miałem możliwość porównać ją z innym produktem, zrozumiałem jak bardzo dobrze się sprawuje. W Held Brave nigdy nie rzucało mi głową, co najwyżej lekko drżała przy naprawdę dużych prędkościach, a tu nawet przy 60 km/h czułem się jakby miało mi zerwać głowę z karku  W ten sposób da się wymienić każdy szczegół dotyczący niedociągnięć w nieznanym mi dotąd kasku, ale nie w tym rzecz. To przykre doświadczenie pozwoliło mi zrozumieć, że posiadam rzeczywiście wyśmienitej jakości kask, który muszę docenić. Nigdy mnie w nim nie przewiewa, dzięki sprawnej i całkowicie dostosowanej do moich potrzeb wentylacji, którą mogę kontrolować zarówno na brodzie, jak i na czubku głowy. Czasem zdarzało mi się narzekać, że przy 120 km/h potrafi dobrze zawiać, ale okazało się, że to nic w porównaniu z dużo gorszymi modelami. Im dłużej jeździłem w Held Brave, tym bardziej miałem wrażenie, że blenda jest za jasna. Tu nie miałem porównania, bo kask który przyszło mi użytkować blendy w ogóle nie posiadał. Wychodzi na to, że moje obiekcje wobec zaufanego kasku oparte były o maksymę: cudze chwalicie, swojego nie znacie. Teraz tylko coraz bardziej przekonuję się o tym, jak wartościowy kask posiadam, co więcej, niezawodny, ponieważ z każdego dotychczasowego wypadku twarda pokrywa poliwęglanowa chroniła minie przed nieprzyjemnymi skutkami. Nigdy też nie pękła mi szybka, pomimo ekstremalnych sytuacji, które przetrwała. Dobrze jest więc mieć swój zaufany kask, w którym przejeździło się dziesiątki tysięcy kilometrów, to daje niepodważalną pewność, co do jakości produktu, który się użytkuje  W moim przypadku wymuszona zmiana nie skończyła się dobrze i bardzo żałuję, że nie miałem przy sobie swojego kasku  Nie tylko nauczcie się mieć kask ze sobą na podstawie mojej opowiastki, ale być może zainwestujcie w taki kask jak Held Brave, który zapewni wam bezpieczeństwo w trasie."

Polecam artykuł aby pomógł w doborze. Jeżeli kupisz jakiś zwykły kask za 200zł to pomyśli że sie chcesz go pozbyć :D
lucek35
Obserwowany
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 08 09 2007
Auto: nie mam

13 Lut 2018, 11:56

Może piękne futrzaste kostki do samochodu :P?
jestemtu
Nowicjusz
 
Posty: 3
Prawo jazdy: 09 09 1984
Przebieg/rok: 38tys. km
Auto: Kia Sportige
Paliwo: Benzyna
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2015

20 Mar 2018, 18:50

Jeżeli jest to motocyklista to masz bardzo łatwą sprawę ;d Możesz kupić jakiś drobiazg typu czapka, t-shirt itp. Ja dostałem ostatnio taką świetną koszulkę z enduro7.pl. W sam raz w sumie na prezent dla prawdziwego fana motoryzacji :D
motorcycler
Nowicjusz
 
Posty: 5
Prawo jazdy: 03 06 1988
Auto: fiat
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Technika jazdy i nasze nowe drogowe postanowienia
    Technikę, umiejętności oraz kulturę jazdy można poznawać i doskonalić latami. Początek roku jest dobrym czasem, żeby zastanowić się, co jako kierowcy możemy zmienić, aby za kierownicą czuć się bezpieczniej, pewniej i jak ...
    BMW M6 Gran Coupe - wysokie osiągi i luksus
    Trzeci wariant nadwoziowy rasowego samochodu sportowego BMW M6 zostanie zaprezentowany światu jako BMW M6 Gran Coupe, dołączając do znanych już modeli Coupe i Convertible. Nowy członek rodziny M6 nie wyrzekł się ani wyjątkowego ...

24 Mar 2018, 19:51

Strasznie kombinujecie :) każdy jest inny i trzeba taką osobę trochę znać wtedy będzie wiadomo z czego może być zadowolona, a to że chłopak to nie koniecznie musi być coś związane z motoryzacją.
Cichy77
Forumowicz VIP
 
Posty: 5225
Zdjęcia: 62
Auto: Mam, często zmieniam!

27 Kwi 2018, 09:09

Rzeczywiście strasznie kombinujecie;D Ja to od razu powiedziałem mojej kobiecie co chce dostać. Wie, że darze mega miłością moją "niunie" Suzuki An 400 więc to prezent musiał mieć coś z nią wspólnego :D Podesłałem jej akurat parę części ze sklepu i coś sobie mogła wybrać. Praktyczne prezenty najbardziej lubią faceci :)
Enterspeed
Nowicjusz
 
Posty: 6
Prawo jazdy: 02 03 1981
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Astra 3
Silnik: 125km
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2006

05 Lis 2018, 02:25

Jak ma moto, to może jakiś kufer na dłuższe wyjazdy?
Z doborem nie będziesz mieć problemu, bo w sklepach internetowych załatwi to za Ciebie kreator :)
MarekGz
Nowicjusz
 
Posty: 21
Auto: Nie mam

03 Wrz 2020, 08:10

Może zegarek, który jest zbudowany z takich samych części co samochód ? Marak ta, nazywa się REC. Warto przeczytać o niej historię, jest warta uwagi. Na stronie firmy Zegarownia, tam można dowiedzieć się czegoś więcej na temat tej marki :)
borys12a
Obserwowany
 
Posty: 2