Potrzebuję lakiernika - blacharza z Wrocławia

Potrzebuję lakiernika - blacharza z Wrocławia

03 Paź 2014, 22:39

Witam serdecznie wszystkich na forum :)
Zarysowałam lewy błotnik z przodu auta i lekko go wgniotłam. Szukam kogoś uczciwego, kto jest w stanie naprawić i pomalować go. Mogę kupić lakier we własnym zakresie. Może ktoś z was posiada znajomego z zamiłowaniem do tego typu robótek, kto czułby się na siłach zrobić to dobrze? Liczę na waszą pomoc :) Posiadam peugeota 306 z 1994 roku, z silnikiem 1.4.

Najlepiej z Wrocławia lub okolic.

Pozdrawiam

TYŚKA
Tyna
Obserwowany

Auto: Peugeot 306
Silnik: 1.4
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1994

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Alergia za kierownicą - jak sobie z nią radzić? Alergia za kierownicą - jak sobie z nią radzić?
    Razem z wiosną przyszedł ciężki czas dla alergików, uczulonych na pyłki i kurz. Prowadzenie auta w tym okresie jest dla uczuleniowców szczególnie uciążliwe. Łzawienie oczu, silny katar, obniżona koncentracja ...
    Renault Pro+ - cztery rodzaje zabudów w nowym pick-upie Renault Pro+ - cztery rodzaje zabudów w nowym pick-upie
    Renault Pro+ przedstawia cztery rodzaje zabudów w nowym pick-upie Renault Alaskan, doskonale pokazujących pełne spektrum know-how marki: Alaskan ambulans, pojazd ratowniczo-pożarniczy, samochód z wysięgnikiem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Volkswagen Golf III, exodus, wnętrze
      Mercedes W140
      Autosacrum 2006
      Volkswagen Beetle Cabriolet, przód