Potrzebuję lakiernika - blacharza z Wrocławia

Potrzebuję lakiernika - blacharza z Wrocławia

03 Paź 2014, 22:39

Witam serdecznie wszystkich na forum :)
Zarysowałam lewy błotnik z przodu auta i lekko go wgniotłam. Szukam kogoś uczciwego, kto jest w stanie naprawić i pomalować go. Mogę kupić lakier we własnym zakresie. Może ktoś z was posiada znajomego z zamiłowaniem do tego typu robótek, kto czułby się na siłach zrobić to dobrze? Liczę na waszą pomoc :) Posiadam peugeota 306 z 1994 roku, z silnikiem 1.4.

Najlepiej z Wrocławia lub okolic.

Pozdrawiam

TYŚKA
Tyna
Obserwowany

Auto: Peugeot 306
Silnik: 1.4
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1994

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Pasek rozrządu - jego rola w silniku, żywotność i wymiana... Pasek rozrządu - jego rola w silniku, żywotność i wymiana...
    Pasek i jego rola w silniku Zlekceważenie terminu wymiany paska rozrządu może zakończyć się remontem kapitalnym silnika. Uwaga! Wymiana samego paska to zbyt mało. Zazwyczaj wymieniamy także napinacz, rolki prowadzące a czasem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód