Powiadomienie o ogłoszeniu spełniającym dane parametry

Powiadomienie o ogłoszeniu spełniającym dane parametry

09 Lut 2013, 16:26

Witam. Mam takie pytanie do was drodzy forumowicze ( od razu piszę że nie wiem czy to dobry dział). Chodzi mi o to że słyszałem coś o takim jakby namierzaniu ofert czy raczej powiadamianiu ze stron z ogłoszeniami motoryzacyjnymi typu allegro, otomoto , chodzi mi o to ze jak wystawi kots jakis samochód to od razu jakims programem (czy czymś innym) przychodzi powiadomienie na telefon o takim ogłoszeniu spełniającym dane parametry (typu rok od do ). Wiem że takie coś istnieje tylko nie wiem jak to wam jaśniej opisać. Jeśli zły dział to proszę o przeniesienie. Pozdrawiam i liczę na pomoc.
sony1614
Obserwowany

Auto: OPEL

Re: Powiadomienie o ogłoszeniu spełniającym dane parametry

01 Gru 2016, 00:34

Prawdopodobnie chodziło Ci o coś takiego jak automatyczna wyszukiwarka z powiadomieniem :ok:
Albert4x4
Obserwowany

Prawo jazdy od: 1- 1- 0
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Subaru

Re: Powiadomienie o ogłoszeniu spełniającym dane parametry

01 Gru 2016, 11:29

Brawo za odkopanie starego tematu.
Mój poradnik na temat konserwacji podwozia
konserwacja-podwozia-w-samochodzie-poradnik-velcapone-vt95713.htm
velcapone
Początkujący
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 74
Miejscowość: Kraśnik
Auto: Seat/Fiat
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Prototyp Nowej Hondy Civic Type R na Tokyo Auto Salon Prototyp Nowej Hondy Civic Type R na Tokyo Auto Salon
    Podczas tegorocznego salonu samochodowego w Tokio, poświęconego samochodom o wysokich osiągach oraz konstrukcjom stuningowanym. Prototyp prezentuje elementy stylizacyjne, które znajdą się w Hondzie Civic Type R nowej ...
    VW Amarok, pick-up klasy premium, z nową stylistyką VW Amarok, pick-up klasy premium, z nową stylistyką
    Pierwsze szkice zaprezentowane przez dział stylistyczny Volkswagen Samochody Użytkowe pokazują, w którą stronę zmierzają projektanci: Volkswagen Amarok ma być autem klasy premium wśród pick-upów swojego ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Golf V GTD
      Autosacrum 2009
      Porównanie: BMW X5 e53, Mercedes ML w163, VW Touareg I, Volvo XC90 I
      BMW E36 serii 3, palenie gumy, 11