Pozyskanie środków na firmę przewozową.

Pozyskanie środków na firmę przewozową.

27 Lut 2010, 22:02

Od 3 lat pracuje w firmie transportowej, praca bardzo mi się podoba chociaż szefostwo wymaga cudów. Z ojcem planujemy otworzyć własną firmę on zna się na mechanice, ja posiadam niezbędne uprawnienia, garaż mamy duży i brakuje nam tylko funduszy.
Wiem że na internecie jest pełno informacji o tym, ale chciałbym porozmawiać z kimś kto zdobył w ten sposób fundusze na własną firmę. Niektóre informacje są napisane w za bardzo biurokratyczny sposób, a moje pytania są że tak powiem potoczne.

Będę naprawdę wdzięczny za za informacje
Jakby co kontakt ze mną:
gg: 3458165
e-mail: Nemo7@vp.pl

Nie wiedziałem w jaki dział to wsadzić.
Nemo7
Nowicjusz

Miejscowość: Jaworzno

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Podsumowanie i wyniki Night Power 2016 Podsumowanie i wyniki Night Power 2016
    Kolejna impreza przygotowana przez Night Power już za nami. Organizatorzy tym razem przygotowali więcej atrakcji niż to było w latach ubiegłych, mogliśmy oglądać wyścigi na 1/8 mili które zostały zorganizowane na ulicy ...
    Skoda Rapid - nowy wymiar Skody Skoda Rapid - nowy wymiar Skody
    SKODA Rapid stanowić będzie nowy wyznacznik dla wszystkich samochodów marki pod względem ponadczasowego designu oraz przestronności wnętrza. SKODA Rapid to pojazd idealnie uzupełniający dotychczasową gamę modeli, wpasowując ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mały głód pod maską w Renault Megane
      Lada Niva T3 rally
      Tuning Show
      Moto Piknik - Olsztyn/Dajtki 2009