Pozyskanie środków na firmę przewozową.

Pozyskanie środków na firmę przewozową.

27 Lut 2010, 23:02

Od 3 lat pracuje w firmie transportowej, praca bardzo mi się podoba chociaż szefostwo wymaga cudów. Z ojcem planujemy otworzyć własną firmę on zna się na mechanice, ja posiadam niezbędne uprawnienia, garaż mamy duży i brakuje nam tylko funduszy.
Wiem że na internecie jest pełno informacji o tym, ale chciałbym porozmawiać z kimś kto zdobył w ten sposób fundusze na własną firmę. Niektóre informacje są napisane w za bardzo biurokratyczny sposób, a moje pytania są że tak powiem potoczne.

Będę naprawdę wdzięczny za za informacje
Jakby co kontakt ze mną:
gg: 3458165
e-mail: Nemo7@vp.pl

Nie wiedziałem w jaki dział to wsadzić.
Nemo7
Nowicjusz

Miejscowość: Jaworzno

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

PEUGEOT - serie specjalne 208 Active Pack, 3008 Style i 5008 PEUGEOT - serie specjalne 208 Active Pack, 3008 Style i 5008
    Peugeot poszerza swoją gamę w najpopularniejszych segmentach, wprowadzając do sprzedaży serie specjalne modeli 208, 3008 i 5008. Powstały one na bazie cieszącego się największą popularnością drugiego poziomu wyposażenia, ...
    Nowy bolid Lexusa na bazie koncepcyjnego Lexusa LF-CC Nowy bolid Lexusa na bazie koncepcyjnego Lexusa LF-CC
    Lexus ogłosił, że w roku przyszłym – zbudowany na bazie koncepcyjnego Lexusa LF-CC bolid będzie brał udział w wyścigach Super GT. Nowy, hybrydowy samochód będzie rywalizował w klasie GT500 i zastąpi Lexusa SC430, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Honda Civic VIII, Zabudowa bagażnika Car Audio
      Aerografia na osłonie baku, Ciągnik Volvo FH 16
      Poland Trophy I edycja
      Gran Turismo Polonia 2009 Poznań