Praca magisterska nt wypadków

praca magisterska nt wypadków

07 Cze 2007, 21:24

Witam wszystkich serdecznie!

Jestem studentką V roku psychologii klinicznej, pisze pracę magisterską na temat stresu po wypadkach samochodowych. Poszukuję osób, które w przeciągu ostatniego roku przeżyły wypadek/kolizję. Osoby, które zgadzają się pomóc mi w mojej pracy proszone są o wypełnienie kilku kwestionariuszy (dotyczą one przeżyć i odczuć związanych z wypadkiem). Badanie jest anonimowe.
Wszystkie osoby, które mogą mi pomóc, bardzo prosze o kontakt na adres: klawisze@tlen.pl
Będę wdzięczna za pomoc.
Kamila Nawrocka
Kamila
Nowicjusz

Re: praca magisterska nt wypadków

13 Mar 2009, 19:33

czesc

Kasiula czy ta praca powstala? przypuszczam ze tak, bo minelo juz chwile czasu.
Czy moglbym dostac jej kopie do przeczytania?

i tak mnie zainteresowalo ze chcialbym dalej zgłebiac temat.

Pozdrawiam
Rysiek
recarep
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ford GT Ford GT
    Ford GT nie jest oczywiście modelem seryjnym, a egzemplarzem po skrajnych modyfikacjach dokonanych przez Performance Power Racing z Florydy. Specjaliści z tej firmy w konstrukcji pojazdu zastosowali materiał wykorzystywany ...
    Nissan Micra N-Tec - nowa stylizacja nadwozia i wnętrza Nissan Micra N-Tec - nowa stylizacja nadwozia i wnętrza
    Nissan wprowadził właśnie do sprzedaży nową, specjalną odmianę miejskiego modelu Micra. Wersja N-Tec wyróżnia się nową stylizacją nadwozia i wnętrza, a także zmodernizowanymi rozwiązaniami technicznymi. Jest też bardzo ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 20
      Zawody Monster Truck w Polsce, 38
      Opel Astra F wygląd zewnętrzny
      Monster Truck, Bone Crusher, przejazdy grupowe, 4