Praca w warsztacie

Praca w warsztacie

31 Mar 2010, 06:38

Cześć! Samochody to całe moje życie. Mógłbym się w nich babrać od rana to wieczora(i to robię). Tylko, że nigdy nie pracowałem w żadnym warsztacie(jestem samoukiem). Czy opłaca się zmienić pracę właśnie na mechanika. Obecnie pracuję w biurze podróży jako konsultant(Praca niby dobrze płatna ale mnie to nie kręci)
potyko
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Rybnik

Re: Praca w warsztacie

31 Mar 2010, 06:54

potyko napisał(a):Czy opłaca się zmienić pracę właśnie na mechanika.

Nie uwidisz,nie posmatrisz to i nie uwierzysz... :!: :!: :!: :grin:
Ja siedzę w motoryzacji prawie 40 lat/zaczynałem w czasach kiedy przy pomocy
klucza 13 i młotka mozna było zrobic rem.kap.sam. :grin: :grin: /Nie powiem tez mnie
to musiało krecic skoro tyle czasu wytrzymałem...Ale jednak w czasie kiedy faktycznie
siedziałem w kanale nie było to zbyt mocno przyjemne.Chyba w chwili obecnej dopiero
znalazłem swoje miejsce w tym temacie-praca na SKP.Trwało to dość dlugo ale
naprawdę jestem z pracy zadowolony...A Ty :?: :?: Napisałem Ci to wyzej.Moze być
tak ze jak byś nie zrobił tak pozniej mozesz załować :!: :!: Co innego hobby a co
kiedy musisz zarobić na kawalek chleba.. :!: :!: :mrgreen: :mrgreen:
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: VW JETTA
Silnik: 50KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna

Re: Praca w warsztacie

31 Mar 2010, 11:51

No nie wiem czy praca w warsztacie jest mało opłacalna. Znalazłem stronkę, na której pensja jest całkiem całkiem, sam zobacz http://www.pensje.net/992ea7
potyko
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Rybnik
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Limuzyna Audi A8 L extended Limuzyna Audi A8 L extended
    Życzenie klienta jest priorytetem dla czterech pierścieni, nawet wtedy gdy wymagania wydają się niezwykłe. Przykładem takiego podejścia jest przygotowanie specjalnej wersji Audi A8. Na zamówienie jednego z europejskich ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006