Prawko za każdym razem nie jest niemożliwe

Prawko za każdym razem nie jest niemożliwe

18 Wrz 2007, 16:17

Moim zdaniem, że zaliczanie egzaminu na prawo jazdy nie jest niemożliwe. Ja również zdałem bez problemu za pierwszym podejściem na Bemowie w Warszawie. Nawet nie jest aż tak bardzo trudne. Po pierwsze na kursie jeździłem w mieście, bo przejażdżki niczego nie nauczą. po drugie jeździłem w różnych warunkach drogowych, po trzecie instruktor tłumaczył mi rzetelne informacje, po czwarte zadałem różne pytanie instruktora, kiedy było coś nie tak, po piąte jeździłem w trudnych warunkach, gdzie dobrze opanowałem tę jazdę. Jeden dzień przed egzaminem warto wykupić kilka godzin jazdy (miałem 4 godz. 1 godz. plac manewrowy) i na egzaminie praktycznym zaliczyłem. UWAGA! Podczas jazdy egzaminator próbował przeszkodzić moją jazdę, kiedy przecinałem tory tramwajowe. Wydał mi polecenia "jedź" a ja zauważyłem tramwaja i powiedziałem mu: "tramwaj jest" a egzaminator "aha".

Pozdro :wink:
Per aspera ad astra
Tiguan
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Pruszków

Re: Prawko za każdym razem nie jest niemożliwe

18 Wrz 2007, 16:45

Tiguan napisał(a):...zauważyłem tramwaja... :wink:

Dobre :wink:
Ale tak jak mówisz, jest to możliwe... Na przykład w mojej grupie na prawko (kilka lat temu) było 15 osób i zdało nas tylko 2... Ale dało się 8) Bez dodatkowych wydatków ani tym podobnych. I bez dodatkowych godzin przed egzaminem... Ostatnie jazdy miałem jakiś miesiąc przed egzaminem z tego co pamiętam... i egzamin miałem 1 kwietnia, w Prima Aprilis :P
Fire Crow
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Ipswich
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie daj się przekręcić Nie daj się przekręcić
    Czy wiesz o tym, że kupując samochód sprowadzany z zagranicy, możesz żądać od sprzedawcy certyfikatu z ostatniej kontroli pojazdu wykonanej w kraju pochodzenia samochodu z informacją o jego przebiegu.
    Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód