Prawo jazdy A1

Prawo jazdy A1

24 Mar 2010, 20:43

Koledzy na lato chciałem sobie sprawić jakiś skuterek,jak wiadomo wystarczył tylko dowód i można było śmigać ale od dłuższego czasu słysze że teraz trzeba robić prawo jazdy na jednoślady do 50cm3 tzw kategoria A1 i moje pytanie brzmi czy to prawda?? Weszło już coś takiego czy jak go kupie to moge nim bez problemu jeżdzić na dowodzik czy musze robić A1?? Zaznaczam że nie mam karty motorowerowej.Bardzo bym prosił o wypowiedzi osoby zorientowane w tym temacie,z góry dzięki.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: jest kilka ;)
Paliwo: Benzyna

Re: Prawo jazdy A1

24 Mar 2010, 22:07

piotrpz87
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Szczecin
Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: Mazda 6
Silnik: 2,3
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Koniec ery diesla – czeka nas zmiana prawa w całej Europie Koniec ery diesla – czeka nas zmiana prawa w całej Europie
    Wyniki testu przeprowadzonego przez organizację ADAC nie pozostawiają wątpliwości – nowe samochody z silnikami Diesla mogą przekraczać normy emisji tlenków azotu nawet o 900 procent! Nie powinno więc dziwić, ...
    Nowa Kia Carens - kompaktowy MPV Nowa Kia Carens - kompaktowy MPV
    Kia Carens to kompaktowy MPV (Multi-Purpose Vehicle) zaprojektowany całkowicie od nowa z myślą o potrzebach nowoczesnej rodziny. Aerodynamiczna sylwetka, design "cab forward", wybór czterech jednostek napędowych, czterech ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Wyścigi na 1/8 mili, 4
      Stoisko Volvo na targach w Poznaniu, 2
      Chevrolet 3100 PickUp, Air ride na  pace
      Porsche Panamera 4S - 400 KM, 450 NM