Prawo jazdy na Ukrainie.

prawo jazdy na Ukrainie.

28 Lip 2007, 13:50

witam od kilku miesięcy chodzi za mną myśl aby zrobić prawo jazdy na lawetę (B+E) tylko ojciec straszy mnie ,ze jeśli np. nie zdam za pierwszym razem to mogą mi zabrać prawo jazdy a w moim przypadku oznacza to koniec pracy. Dziś rano przeczytałem o nowym pomyśle polaków czyli robienia prawa jazdy na Ukrainie a jak wy sie na to zapatrujecie?
Łukasz789
Aktywny

Miejscowość: Kraków

Re: prawo jazdy na Ukrainie.

01 Sie 2007, 08:04

Łukasz789 napisał(a): tylko ojciec straszy mnie ,ze jeśli np. nie zdam za pierwszym razem to mogą mi zabrać prawo jazdy

Pierwsze słyszę,że jest coś takiego,że zabierają wcześniejsze prawko za niezdanie innej kategorii :roll: Ja osobiście nie wierzę w takie coś.
Kasik
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 99
Miejscowość: Opolskie

Re: prawo jazdy na Ukrainie.

01 Sie 2007, 16:33

Aha dzięki za pomoc. ale bardziej mi chodziło czy ktos ma doświadczenie z takim prawem jazdy ?
Łukasz789
Aktywny

Miejscowość: Kraków
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Nowa jakość aut poflotowych * Nowa jakość aut poflotowych *
    Zmienia się rynek aut poflotowych i poleasingowych. I są to widoczne zmiany na lepsze. Coraz łatwiej znaleźć wśród takich aut oferty atrakcyjne pod każdym względem. Jeszcze nie tak dawno oferta samochodów pokontraktowych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód