Prędkościomierz nie działa lancer 1.3

26 Gru 2010, 12:59

Witam,jak w temacie,nie działa prędkościomierz,albo działa przez dzień czy dwa a póżniej nic,jestem po wizycie u dealera mitsubishi,zdiagnozowali że to czujnik pomiaru prędkości,jestem lżejszy o 200 euro i problem wrócił,ale zauważyłem że poprzedni właściciel coś gmerał przy licznikach bo obudowa jest odkręcona..help ..
BVB GÓRĄ!!!!!
szczupak25
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 142
Miejscowość: Den Haag

27 Gru 2010, 10:36

1. Zapoznaj się z tym
2. Zapoznaj się również z tematyka działów na forum i umieszczaj tematy we właściwych tematycznie działach.
Przeniesiono.


Co do problemu - sprawdz najpierw połączenia elektryczne zarówno przy czujniku prędkości jak i przy zestawie wskaźników - piszesz, że poprzedni właściciel coś tak kombinował, bo sa odkręcone.
Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 20285
Zdjęcia: 1212
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

27 Gru 2010, 18:38

oki,dzięks za rade,byłem dzisiaj z powrotem u dealera i w przyszłym tygodniu go obejrzą :mrgreen:

[ Dodano: 4 Styczeń 2011, 21:17 ]
no i jestem po drugiej wizycie....stwierdzili mości panowie,że należy wymienić licznik....rzecz za 50 euro,którą mogę sobie założyć sam...a na tamte bzdety wydałem 220...noł koment.a tak apropos panie modzie,w jaki sposób sprawdzić ten mój aktualny licznik czy jest dobry,chodzi mi o te połączenia,bo możliwe,że jest dobry,a te barany idą na łatwizne i mówia,że trzeba inny,z góry dziękuję i pozdrawiam :lol:
BVB GÓRĄ!!!!!
szczupak25
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 142
Miejscowość: Den Haag
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    Bieżnikowanie opon - nie tylko w czasie kryzysu
    Rok 2011 był dla polskich bieżnikowni bardzo dobry. Wszystkie zakłady bieżnikujące opony odczuły zwiększony popyt na opony bieżnikowane zwłaszcza w drugiej połowie roku. Tendencja wzrostowa widoczna też była w pierwszych ...