Premium Serwis w Chorzowie - polecam

Premium Serwis w Chorzowie - polecam

24 Sty 2012, 10:28

Ostatnio korzystałem z ich usług i mogę ich naprawde polecić. Panowie odebrali ode mnie samochodód i naprawę wykonali na najwyzszym poziomie. Wycena bardzo przejrzysta, nawet na stronie przykładowe wydruki z systemu który stosują.

Szkoda, żę póki co taka usługa tylko na śląsku, ale myślę, że szybko uda się im to rozchulać.

Premium Serwis w Chorzowie. Naprawdę polecam wszystkim którzy średnio lubią wizyty w serwisach.
Netrunner
Nowicjusz

Auto: Volkswagen Passat B5 1.9 TDI

Re: Premium Serwis w Chorzowie - polecam

20 Lut 2014, 15:28

Do naprawy szyb polecam serwis zajmujący się szybami. Otworzyli się niedawno, ale jestem ich stałym klientem, jeśli można tak powiedzieć. Doświadczenia mam pozytywne, wiec serdecznie polecam.
egraczyk
Nowicjusz

Auto: Opel Astra

Re: Premium Serwis w Chorzowie - polecam

17 Lis 2014, 10:24

przy Katowickiej jest jeszcze serwis [reklama], też słyszałem pozytywne opinie :-)
marenowacki
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 0- 0-2000
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Ford Mondeo
Typ: Kombi
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Koniec kręcenia liczników? Koniec kręcenia liczników?
    Z dniem 1 stycznia 2014 r. weszła w życie nowelizacja rozporządzenia Ministra Transportu w sprawie zakresu i sposobu przeprowadzania badań technicznych pojazdów. Jedną ze zmian jest zobowiązanie stacji kontroli pojazdów do ...
    Przyciemniane szyby w samochodzie - przepisy i normy, a komfort Przyciemniane szyby w samochodzie - przepisy i normy, a komfort
    Kierowcy często poszukują rozwiązań, które zwiększą komfort użytkowania samochodu. Na rynku dostępny jest szeroki wachlarz możliwości, pozwalających na modyfikację samochodu. Jedną z możliwości, po którą sięgają ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006