Preparaty regenerujące silnik - które przetestowaliście?

24 Lut 2015, 02:31

Widzę,że ostatnio niezła tu wojna w tym temacie, a ja tymczasem planuję zainwestować w coś do regeneracji silnika, więc pozwolę sobie wykorzystać burzę i trochę się z niej dowiedzieć :D No więc niech każdy napisze na spokojnie - KTÓRE środki do ochrony silnika przetestował, które są złe, które dobre i czym to się objawiało. Słyszałem już o Ceramizatorze (do tej pory widzę, że ma chyba najlepsze recenzje, zresztą to ta sama firma, która produkuje efektywny całkiem uszlachetniacz do paliw), Ceramizerze... Którym radzicie potraktować silnik?
sarenbrandt
Nowicjusz
 
Posty: 8
Auto: audi a4 b7

14 Mar 2015, 13:07

Moi rodzice nie tak dawno temu dolewali ceramizera w swoim aucie, z tego co wiem to z efektów są zadowoleni, a na jakie efekty liczysz?
bpa
Początkujący
 
Posty: 77
Auto: volvo v40
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Wyposażenie na każdą wyprawę
    Jak przetrwać samochodową wyprawę w teren, do leśnej głuszy lub… na kemping? Jesteśmy coraz wygodniejsi i chcemy ułatwiać sobie życie. Nawet, jeśli pragniemy spędzić kilka dni jak Bear Grylls, możemy przy tym podarować ...
    Toyota Land Cruiser 300 – silnik V6 i napęd hybrydowy
    Nowa Toyota Land Cruiser 300 zostanie najprawdopodobniej pokazana w sierpniu. Legendarna terenówka na ramie ma według doniesień japońskiego magazynu Best Car Web otrzymać platformę TNGA i napęd hybrydowy z silnikiem ...