Preparaty regenerujące silnik - które przetestowaliście?

Preparaty regenerujące silnik - które przetestowaliście?

24 Lut 2015, 02:31

Widzę,że ostatnio niezła tu wojna w tym temacie, a ja tymczasem planuję zainwestować w coś do regeneracji silnika, więc pozwolę sobie wykorzystać burzę i trochę się z niej dowiedzieć :D No więc niech każdy napisze na spokojnie - KTÓRE środki do ochrony silnika przetestował, które są złe, które dobre i czym to się objawiało. Słyszałem już o Ceramizatorze (do tej pory widzę, że ma chyba najlepsze recenzje, zresztą to ta sama firma, która produkuje efektywny całkiem uszlachetniacz do paliw), Ceramizerze... Którym radzicie potraktować silnik?
sarenbrandt
Nowicjusz

Auto: audi a4 b7

Re: Preparaty regenerujące silnik - które przetestowaliście?

14 Mar 2015, 13:07

Moi rodzice nie tak dawno temu dolewali ceramizera w swoim aucie, z tego co wiem to z efektów są zadowoleni, a na jakie efekty liczysz?
bpa
Początkujący

Auto: volvo v40
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowa jakość aut poflotowych * Nowa jakość aut poflotowych *
    Zmienia się rynek aut poflotowych i poleasingowych. I są to widoczne zmiany na lepsze. Coraz łatwiej znaleźć wśród takich aut oferty atrakcyjne pod każdym względem. Jeszcze nie tak dawno oferta samochodów pokontraktowych ...
    Skręcanie w lewo drożej Nas kosztuje od skrętu w prawo! Skręcanie w lewo drożej Nas kosztuje od skrętu w prawo!
    Kierowcy próbują wszystkich sposobów, aby oszczędzić na paliwie. Okazuje się, że stanie na lewym pasie w oczekiwaniu na skręt w lewo z wrzuconym jałowym biegiem jest nie tylko marnowaniem czasu, ale i pieniędzy. Unikając ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006