Problem JVC KD-G421

Problem JVC KD-G421

18 Lis 2009, 18:32

Proszę o pomoc...Mam pewien problem.Mianowicie kupiłem radyjko takie jak w temacie...gdy podałanczam go do samochodu podświetla się ono całe a po chwil gaśnie...Gdy wciskam przycisk od włanczania to nic się nie dzieje...Jeszcze gdy naciskam przycisk od płyt to zapala się ono i wyskakuje napis NO DISC...Nie mam pojęcia o co chodzi...Czy radio jest uszkodzone>??? :?: :?: :?: :?: :?:
ziom0070
Nowicjusz

Miejscowość: Chuj

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Biturbo, Twin Turbo, Twin Scroll Turbo – co to wszystko znaczy? Biturbo, Twin Turbo, Twin Scroll Turbo – co to wszystko znaczy?
    Wyposażenie silnika w turbosprężarkę to skuteczny sposób na uzyskanie dużej mocy przy niewielkich rozmiarach. Problemem jest jednak uzyskanie szybkiej reakcji na naciśnięcie pedału przyspieszenia – bezwładność ...
    Opel Mokka w nowym segmencie samochodów SUV subcompact Opel Mokka w nowym segmencie samochodów SUV subcompact
    Nowy SUV Opel Mokka rozszerza ofertę marki czyniąc z niej pierwszego niemieckiego producenta, który wprowadza na rynek samochód w dynamicznie rozwijającym się segmencie samochodów SUV subcompact. Pomimo ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Toyota Land Cruiser V8 4700 - silnik
      340-konny model Peugeot 2008 DKR, Peugeot Sport - Red Bull
      Volkswagen Golf R
      Gdzie Polacy kupują opony?