Problem JVC KD-G421

Problem JVC KD-G421

18 Lis 2009, 18:32

Proszę o pomoc...Mam pewien problem.Mianowicie kupiłem radyjko takie jak w temacie...gdy podałanczam go do samochodu podświetla się ono całe a po chwil gaśnie...Gdy wciskam przycisk od włanczania to nic się nie dzieje...Jeszcze gdy naciskam przycisk od płyt to zapala się ono i wyskakuje napis NO DISC...Nie mam pojęcia o co chodzi...Czy radio jest uszkodzone>??? :?: :?: :?: :?: :?:
ziom0070
Nowicjusz

Miejscowość: Chuj

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora? Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora?
    Zima to najtrudniejsza pora roku dla naszego samochodu szczególnie jeżeli trzymamy go pod tzw. chmurką. Co zrobić jeżeli nie uda nam się uruchomić auta przy pomocy własnego źródła prądu jakim jest akumulator? ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili