Problem rover 200

problem rover 200

03 Lut 2011, 12:27

witam
mam maly problem z moim roverkiem
mianowicie nie chce mi odpalic. elektryka dziala poprawnie, kiedy przekrecam kluczyk normalnie zapalaja sie kontrolki, wlacza radio ale kiedy chce odpalic slychac takie pstryk i nic sie niedzieje. zauwazylem ze pstryka w takim metalowym pudelku kolo akumulatora. niewiem co to jest dokladnie.

jesli wie ktos dlaczego nie moge odpalic auta to bylbym wdzieczny za odpowiedz..
z gory dziekuje
Rover 200
drzk
Nowicjusz

Re: problem rover 200

04 Lut 2011, 17:50

Dzwięk który opisujesz to zapewne przekaznik który moim zdaniem działa.Problem tkwi w rozruszniku,sprawdz czy wszystkie kable są poprawnie podłaczone.Może to być wina bendixa.
życie jest zbyt krótkie żeby jezdzić przepisowo lub dieslem...
Leopard
Początkujący

Miejscowość: zachodniopomorskie

Re: problem rover 200

12 Kwi 2011, 18:28

jaki masz silnik?bo mam rozrusznik:D
dankan20
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Skoda Popular - samochodowa ikona ze sportowym sukcesem Skoda Popular - samochodowa ikona ze sportowym sukcesem
    Dokładnie 80 lat temu rajdowy duet Zdeněk Pohl/Jaroslav Hausman ukończył ŠKODĄ Popular legendarny Rajd Monte Carlo na drugim miejscu w klasie o pojemności silnika poniżej 1500 cm3. Prekursor dzisiejszej ŠKODY ...
    Lexus IS 200 od dzidy Lexus IS 200 od dzidy
    Moja skrzynka pęka w szwach od zapytań nt. mojego samochodu (ponad 300 wiadomości priv już), więc pomyślałem, że spróbuję przybliżyć to co mam i dokumentować jak się sprawuje (lysy30 mnie pilnuje w tym względzie :D). ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006