Problem z CB Overmax-oderwane kabelki od pinów we wtyczce.

Problem z CB Overmax-oderwane kabelki od pinów we wtyczce.

17 Sty 2009, 15:43

Mam taki problemik ze oderwaly mi sie kableki we wtyczce do mikrofonu(gruszki) - to przez co gadamy ;) i teraz nie wiem jak je podłączyć-to znaczy jaki kabelek do jakiego pinu.Mam 4 kabelki i 4 piny-kolor żółty,czerwony,biały i bez koloru-bez oplotu czyli chyba to jest właśnie masa.
SZukalem wszedzie w internecie ale o tym radiu nic nie ma.Chcialbym sam zrobic-bo chyba wystarczy przylutowac,nie?
Kupilem juz nowa wtyczke i moze ktos z was mi pomoze pod jaki numerek mam jaki kolor podlaczyc.
Probowalem podlaczyc jeszcze inne nowe sluchawki-6 innych sztuk ale za kazdym razem bylo slychac na maksymalnej glosnosci szepty innych-bardzo slabo po prostu i nawet nie sprawdzalem czy mnie ktos slyszy bo pewnie nie uslyszalbym odpowiedzi-moze to wina jeszcze innego czynnika jesli na nowej gruszce tak sie dzialo?
Moze cos mam z antena,albo CB albo bezpiecznikiem w gniezdzie zapalniczki?
Pozdrawiam serdecznie i czekam na jakas ekspresowa odpowiedz bo potrzebuje sprawne radyjko na misiakow;)
misza198818
Początkujący

Miejscowość: Wielkopolska

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Skoda Superb w wersji kombi Skoda Superb w wersji kombi
    Pierwszy egzemplarz nowej ŠKODY Superb w wersji kombi dla Klienta z Czech, został już wyprodukowany. Zbudowany w fabryce w Kvasinach samochód posiada silnik 2.0 TDI i biały lakier nadwozia. ŠKODA Superb ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód