Problem z CB Overmax-oderwane kabelki od pinów we wtyczce.

Problem z CB Overmax-oderwane kabelki od pinów we wtyczce.

17 Sty 2009, 15:43

Mam taki problemik ze oderwaly mi sie kableki we wtyczce do mikrofonu(gruszki) - to przez co gadamy ;) i teraz nie wiem jak je podłączyć-to znaczy jaki kabelek do jakiego pinu.Mam 4 kabelki i 4 piny-kolor żółty,czerwony,biały i bez koloru-bez oplotu czyli chyba to jest właśnie masa.
SZukalem wszedzie w internecie ale o tym radiu nic nie ma.Chcialbym sam zrobic-bo chyba wystarczy przylutowac,nie?
Kupilem juz nowa wtyczke i moze ktos z was mi pomoze pod jaki numerek mam jaki kolor podlaczyc.
Probowalem podlaczyc jeszcze inne nowe sluchawki-6 innych sztuk ale za kazdym razem bylo slychac na maksymalnej glosnosci szepty innych-bardzo slabo po prostu i nawet nie sprawdzalem czy mnie ktos slyszy bo pewnie nie uslyszalbym odpowiedzi-moze to wina jeszcze innego czynnika jesli na nowej gruszce tak sie dzialo?
Moze cos mam z antena,albo CB albo bezpiecznikiem w gniezdzie zapalniczki?
Pozdrawiam serdecznie i czekam na jakas ekspresowa odpowiedz bo potrzebuje sprawne radyjko na misiakow;)
misza198818
Początkujący

Miejscowość: Wielkopolska

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Cykl Atkinsona - na czym on polega i czy oszczędza paliwo? Cykl Atkinsona - na czym on polega i czy oszczędza paliwo?
    Od pewnego czasu coraz częściej napotykamy określenie "silnik pracujący w oszczędnym cyklu Atkinsona". Na czym polega ten cykl i dlaczego zmniejsza zużycie paliwa? Najbardziej dziś rozpowszechnione czterosuwowe silniki benzynowe ...
    Motor Show Poznań 2016 Motor Show Poznań 2016
    Najważniejsza impreza motoryzacyjna tego roku "Motor Show 2016" już wystartowała. Targi motoryzacyjne w Poznaniu potrwają do niedzieli 3 kwietnia. Tegoroczna edycja jest niezwykle ciekawa. Nie tylko za sprawą liderów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili