Problem z cb radiem

Problem z cb radiem

13 Wrz 2008, 10:08

witam mam problem z cb radiem uniden pro 510xl podlanczam pod wtyczke zapalniczki samochodowej i niechce dzialac niewiem czemu sprawdzalem w dwoch autach niewiem czemu moze teradja nie dzialaja pod zapalniczke samochodowa dajcie mi odpowiedz z gory dzieki :)
ml0dy
Nowicjusz

Re: Problem z cb radiem

15 Wrz 2008, 08:02

Nie no oczywiście działają pod gniazdo zapalniczki, ja osobiście mam uniden 520 xl i działa bez problemu. Najwidoczniej masz źle podłączoną wtyczkę albo jakiś kabelek się oderwał musisz rozebrać tą wtyczkę i sprawdzić.
Tablice Rejestracyjne - wpisz numer i sprawdź skąd pochodzi auto.
Michał
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 7
Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki

Re: Problem z cb radiem

16 Wrz 2008, 16:37

mógł ci sie spalic bezpiecznik w koncówce wtyczki albo jak kolega wczesniej pisał którys kabelek nie styka
wampir1717
Aktywny

Miejscowość: NY

Problem z cb radiem

17 Wrz 2008, 12:21

Najpierw sprawdz,czy na zapalniczce jest napięcie - mógł przepalić się bezpiecznik od zapalniczki.Sprawdz też,czy w zapalniczce czasami nie napięcie dopiero po przekręceniu stacyjki(jeżeli sprawdzałeś przy wyłączonej).Dla CB radia nie ma znaczenia,skąd jest ono zasilane - czy z akumulatora,czy z apalniczki czy nawet z zasilacza sieciowego.
Może też być jak piszą koledzy - albo któryś z przewodów odlutował się we wtyczce,albo bezpiecznik na przewodzie radia.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1110
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak dobierać i wymieniać wycieraczki samochodowe? Jak dobierać i wymieniać wycieraczki samochodowe?
    Polecam fajny poradnik dotyczący doboru i wymiany wycieraczek. Załączam również filmik Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów wycieraczek, różniących się od siebie typem mocowań, długością piór, ...
    Mitsubishi Fuso, czyli drzewo wschodzącego słońca Mitsubishi Fuso, czyli drzewo wschodzącego słońca
    Na zaproszenie Mercedes-Benz Polska gościliśmy w Japonii. Głównym celem wyjazdu tam, oprócz odwiedzenia wystawy samochodów Tokyo Motor Show, była prezentacja firmy Mitsubishi Fuso Bus and Truck Corporation ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Men's Day 2009
      BMW E30 Coupe, drift, 11
      Targi AutoSalon i AutoSerwis
      Volkswagen Transporter T1