Problem z dokumentami i sprzedażą

Problem z dokumentami i sprzedażą

17 Wrz 2012, 17:48

Witam, jestem nowy i nie wiedziałem gdzie dać mój post.
sprawa wygląda nastepujaco. kupilem samochod bmw jakies 3-4 miesiace temu, nie przerejestrowalem, a jedynie oplacilem podatek. wyjechalem autem z kraju do wielkiej brytanii.
ubezpieczenie automatycznie przeszlo na mnie. na chwile obecną mam okazje sprzedac auto w calosci brytyjczykowi. albo rozebrac na czesci i rame z papierami zezlomowac tu na miejscu.
zalezy mi na sprzedazy raczej w calosci ale jak sprawa wyglada z wydzialem komunikacyjnym w polsce ? co musze nastepujaco zrobic ?
a co w momencie zlomowania, bez problemu przyjmą polskie auto z polskimi dokumentami ? ubezpieczenie przeglad, umowa kupna sprzedazy jest. jedynie samochod nie jest w polsce przerejestrowany na mnie.
prosze o szybką pomoc osob ktore mają cos sensownego do powiedzienia. jezeli zly dzial, prosze przeniesc. dzieki

samochod zostanie sprzedany do brytyjczyka, a on zalatwi dokument potwierdzający zezlomowanie auta. czy jakies inne dokumenty oprocz dokumentu potwierdzającego zlomowanie mam sobie zatrzymac ? co mam przedstawic w polsce ? gdzie ? ze te auto nie istnieje. co z ubezpieczalnią ? czy trzeba taki dokument przetlumaczac ?
prosze o podpowiedzi co z tym fantem zrobic.
rysiek91
Obserwowany

Auto: bmw e36
Silnik: 2.0i 150KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1991

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak jeździć po nawałnicy? Jak jeździć po nawałnicy?
    W lecie często nawiedzają nas intensywne burze, gwałtowne opady deszczu i nawałnice. Takie warunki atmosferyczne są bardzo niebezpieczne w szczególności dla kierowców. Pod wpływem silnego wiatru łamią się gałęzie, a intensywny ...
    Najnowsze BMW serii 7 Najnowsze BMW serii 7
    BMW serii 7 - luksus na miarę przyszłości. Ten najnowocześniejszy w historii bawarskiego koncernu model będzie można zobaczyć już 24 listopada 2015 r. na targach Fleet Market w Centrum EXPO XXI w Warszawie. BMW serii 7 – ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Suzuki GSX-R, start
      X Jubileuszowy Zlot Porsche Club Polska
      Fiat Albea
      Opel GTC Concept 2013 16
      Car audio, video 2007