Problem z dokumentami i sprzedażą

Problem z dokumentami i sprzedażą

17 Wrz 2012, 17:48

Witam, jestem nowy i nie wiedziałem gdzie dać mój post.
sprawa wygląda nastepujaco. kupilem samochod bmw jakies 3-4 miesiace temu, nie przerejestrowalem, a jedynie oplacilem podatek. wyjechalem autem z kraju do wielkiej brytanii.
ubezpieczenie automatycznie przeszlo na mnie. na chwile obecną mam okazje sprzedac auto w calosci brytyjczykowi. albo rozebrac na czesci i rame z papierami zezlomowac tu na miejscu.
zalezy mi na sprzedazy raczej w calosci ale jak sprawa wyglada z wydzialem komunikacyjnym w polsce ? co musze nastepujaco zrobic ?
a co w momencie zlomowania, bez problemu przyjmą polskie auto z polskimi dokumentami ? ubezpieczenie przeglad, umowa kupna sprzedazy jest. jedynie samochod nie jest w polsce przerejestrowany na mnie.
prosze o szybką pomoc osob ktore mają cos sensownego do powiedzienia. jezeli zly dzial, prosze przeniesc. dzieki

samochod zostanie sprzedany do brytyjczyka, a on zalatwi dokument potwierdzający zezlomowanie auta. czy jakies inne dokumenty oprocz dokumentu potwierdzającego zlomowanie mam sobie zatrzymac ? co mam przedstawic w polsce ? gdzie ? ze te auto nie istnieje. co z ubezpieczalnią ? czy trzeba taki dokument przetlumaczac ?
prosze o podpowiedzi co z tym fantem zrobic.
rysiek91
Obserwowany

Auto: bmw e36
Silnik: 2.0i 150KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1991

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ostre zakręty, zakosy i serpentyny pod kontrolą Ostre zakręty, zakosy i serpentyny pod kontrolą
    Sezon wycieczek na wędrówki górskie trwa. Wielu turystów pokonuje autem setki kilometrów, aby dojechać do celu. Droga często jest bardzo wymagająca, głównie ze względu na liczne ostre zakręty, ...
    Bugatti T40 to już ponad 80-letni zabytek Bugatti T40 to już ponad 80-letni zabytek
    Przedwojenne Bugatti T40 Macieja Pedy. Samochody od zawsze zajmowały specjalne miejsce w sercach jego rodziny. W 1968 roku ojciec Macieja zakupił pierwsze auto zabytkowe – Studebakera, w którym zakochał się od ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Trial Lędziny 2014 czerwiec
      Master Truck
      SuperOES & BMW Challenge - 10.03.2012, Tor Poznań - zdj. 8
      Fiat Freemont Cross
      Samochody z graffiti