Problem z kalibracja szyby z tylu. pomocy!!!

19 Wrz 2014, 20:21

Witam

Mam duży problem z tylnią szybą i wiem że temat wiele razy się powtarzał ale nie mogę za Chiny w skallibrowac szyby. Myślałem pierw ze wycieraczki podgrzewanie tylnej szyby i spryskiwacze jest walniety ale okazuje się ze wszystko sprawne jak elektryk podlczyl na krótko. Zęby to działało musi być skalibrowana szyba. Prubowalem odłączyć akumulator na 20 minut i potem spuścić i podnieść i nic. Zostawilem na cala noc odłączone i tez nic. Przy podnoszeniu szyby jest taki pikniecie. Co może być nie tak? Inny sposob na kalibracje może? Co może być walniete ewentualnie?
Dodam ze mam freelnadera 5 drzwiowego 99 r 1.8 petrol

Z gory dzięki za pomoc i sory za błędy ale z tableta :-)
bbooss
Nowicjusz
 
Posty: 7
Auto: freelander I

19 Wrz 2014, 20:56

Podnieś szybę klawiszem i trzymaj tak 20 sekund, powinno zapamiętać pozycję
piotr R
Aktywny
 
Posty: 354
Miejscowość: WGM

20 Wrz 2014, 05:57

Na zapalonym aucie czy zgaszonym ( przekrecona tylko stacyjka) ?
bbooss
Nowicjusz
 
Posty: 7
Auto: freelander I

20 Wrz 2014, 16:05

Stacyjka musi być włączona reszta bez znaczenia, no chyba że masz bardzo słaby akumulator.
piotr R
Aktywny
 
Posty: 354
Miejscowość: WGM

23 Wrz 2014, 12:51

Niestety nic nie działa. Szyba chodzi skokami z piskiem... Co może być walniete?
bbooss
Nowicjusz
 
Posty: 7
Auto: freelander I

23 Wrz 2014, 21:17

Źle nawinięta linka na kółko przy silniku. Jeśli jest pogięta nie trać czasu na walkę z nią kup nową.
piotr R
Aktywny
 
Posty: 354
Miejscowość: WGM
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    WSMP - Imponujące auta GT3
    Sezon Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski w pełni. Piekielnie mocne auta klasy GT3, zacięta rywalizacja w pucharach markowych, a także efektowny pokaz driftu Kuby Przygońskiego uatrakcyjniły weekend na Torze Poznań. ...

24 Wrz 2014, 17:26

Zobacz to
[link do oferty na Allegro wygasł]
LANDEK99
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 239
Miejscowość: Puławy
Prawo jazdy: 13 08 1986
Auto: freelek 99r
Silnik: 2.0 98KM
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999